Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Вакансії

Веб-студія Сursor шукає команду однодумців. Нам потрібні трохи різнопланові люди, які знають, що таке професійне надання послуг з розробки та просування сайтів, і можуть досягти максимально якісного обслуговування клієнта. Наша мета – стати для своїх клієнтів найкращими. Серед іншого вітається навчання. Оплата - 500 UAH/година або проєктна вартість за такою ж годинною ставкою. Без досвіду спеціалістів не розглядаємо.

Якщо Вас зацікавила вакансія або є думка, що Ви зможете принести користь нашому колективу та допомогти розвитку веб-студії, прохання надіслати своє резюме на office@cursor. net.ua. Окремо у повідомленні прохання вказати 3-5 найкращих проектів на тему вакансії за останні 2 роки та склад робіт на цих проектах.

Вакансії

ПРОГРАМІСТ / СПЕЦІАЛІСТ З СMS

Потрібен той, хто пізнав Дзен структури html сторінок, життєвого циклу http запитів, загальних принципів роботи CMS, патернів MVC

Що потрібно знати: PHP, HTML, CSS, JS, файлову структуру WordPress та OpenCart (Також бонусом буде знання ModX, Drupal або Бітрікс)

Що робити: налаштовувати СMS WordPress, OpenCart та їх модулі під різні типи проектів від лендінг-пейдж до інтернет-магазинів, створювати кастомізувати шаблони / теми на основі верстки, адаптувати при необхідності верстку під конкретну CMS, кастомізувати стандартні компоненти.

Що отримувати: неймовірний багаж досвіду в клієнтоорієнтованій компанії; від 15 до 30% за розробку проекту, в залежності від вартості проекту (cтавки немає). 500 грн / година при вирішенні дрібних завдань.

Sale / Проект-менеджер
Крен навичок має бути у бік продажу, комунікацій та обслуговування клієнтів.

Що потрібно вміти: продавати IT проекти, знаходити компроміс та відстоювати свою точку зору. Добре, якщо буде розуміння того, що найкраще підходить для вирішення завдань клієнта.

Що робити: шукати потенційних клієнтів усіма способами, якими найкраще володіє однодумець; обробляти вхідні заявки, складати комерційні пропозиції та ТЗ; брати участь у корпоративних заходах.

Що отримувати: неймовірний багаж досвіду у клієнторієнтованій компанії; від 15 до 30% за продаж або участь у веденні проекту (ставки немає).

Клієнти

Співпрацюємо із лідерами ринку і разом з ними завжди ставимо тільки високі цілі.

Замовити сайт