Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Розробка інтернет-вітрин

Не всім, хто хоче продавати товари в інтернеті, потрібні повноцінні інтернет-магазини. Для старту успішного продажу широкого асортименту товару достатньо мати інтернет-вітрину! Адаптивний дизайн під будь-які пристрої, упорядкований каталог товарів з фільтрами, кнопки швидкого замовлення та заклику до дій.

від 72 000 грн.

До базової вартості проекту входять: дизайн та верстка 8-12 сторінок сайту, програмування каталогу продукції, два фільтра за основними характеристиками товару, сортування за ціною і алфавітом, представлення сторінки товару, не більше чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій.

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20% до 30%.

Приклади інтернет-вітрин

Київський картонно-паперовий комбінат
Інтернет-вітрина
Виробництво картонно-паперової продукції
Запорізький завод кольорових металів
Інтернет-вітрина
Завод виробник кабельно-провідникової продукції
IDM
Інтернет-вітрина
Теплові насоси з Австрії
Бажаєте замовити інтернет вітрину?

Не знайшли потрібної інформації? подивіться ІНШІ варіанти ПРОЕКТІВ

НАВІЩО ПОТРІБНА ІНТЕРНЕТ ВІТРІНА?

Успішний розвиток кожного бізнесу має на увазі просування в інтернеті. Але не кожній компанії потрібний повноцінний онлайн-магазин. У деяких випадках можна обмежитися і створенням інтернет вітрини.

Що таке інтернет вітрини?

Інтернет вітрина є сайтом, на якому зібрана інформація про асортимент конкретного бренду або його послуги. Тут можуть бути представлені товари, їх актуальна ціна, основні характеристики. Вся інформація використовується для ознайомлення із можливістю замовлення товару через веб-форму. Фактично інтернет-вітрина – це інтернет магазин без кошика та особистого кабінету.

Вітрина – це своєрідний каталог компанії в інтернеті.

Створення вітрини дозволяє привернути увагу до діяльності конкретного магазину/компанії та збільшити кінцевий продаж. Найчастіше розробка такого сервісу використовується для першого запуску проекту в інтернеті. Пояснити це можна швидкістю створення вітрини та її доступнішою ціною. Особливо, якщо замовити її у форматі «під ключ» у нашій веб-студії.

Кому потрібна вітрина в Інтернеті?

Актуальною вітрина буде для всіх компаній та магазинів, які хочуть просуватися в інтернеті, але мають нішевий асортимент продукції, або не готові до повноцінного інтернет-магазину із підключенням служб доставки та оплати. Наприклад, дистриб'ютор певної торгової марки або лінійки будівельних матеріалів – інтернет-вітрина такої компанії може містити особливості характеристик товарів, рекомендації щодо застосування, приклади будівельних об'єктів під ключ, де використовувалися такі матеріали. Замовлення продукції, у разі, відбувається при безпосередньому спілкуванні клієнта з менеджером.

Також розробка інтернет вітрини буде актуальною для деяких офлайн-магазинів. Зокрема, для тих, які пропонують товари обмеженої реалізації. Наприклад, магазин тютюнової чи алкогольної продукції. Сам же продаж здійснюється через офлайн торгову точку (у Києві, Одесі або будь-якому іншому місті).

Потреба у створенні інтернет вітрини може бути у інших компаній або реальних магазинів: ательє з пошиття одягу, магазин сумок ручної роботи, компанія з виробництва МАФ, меблеве виробництво і т.д. Незалежно від того, які товари ви продаєте та які послуги пропонуєте, замовити розробку онлайн-вітрини у Києві чи іншому місті за вигідною ціною ви можете у нашій веб-студії.

Основні функціональні можливості інтернет-вітрин

Можливості інтернет-вітрин роблять їх високо ефективними для бізнесу та комфортними для його клієнтів. До основних функцій таких сайтів належать:

1
Демонстрація товарів. Усі картки супроводжуються описом, фото, характеристиками, цінами.
2
Вибір продукції. Для швидкого пошуку передбачені системи фільтрації, сортування, пошуковий рядок.
3
Швидкий зв'язок. На сайті вказуються контактні дані для зв'язку з менеджером, також можливе створення діалогового вікна.
4
Просування бізнесу. Онлайн-вітрину, як і інтернет-магазин, можна використовувати для рекламування компанії.
5
Цілодобове обслуговування. Вітрина «продає» товари в режимі 24/7.

Розробка інтернет-вітрини дозволить вам збільшити потік клієнтів з конкретного регіону (Київ, Одеса, Хмельницький, Запоріжжя, Вінниця). Регіональна прив'язка сайту забезпечить залучення лише цільової аудиторії. Як результат – максимальна ефективність із мінімальними витратами бюджету.

Чому замовити вітрину варто у Cursor?

CURSOR — веб-студія, що входить до ТОП кращих компаній із розробки сайтів в Одесі, Києві та Хмельницькому. Понад 13 років ми виконуємо замовлення щодо створення різних ресурсів «під ключ» для великого та дрібного бізнесу України. Інтернет вітрини – не виняток. Замовити розробку такого сайту у веб-студії CURSOR слід тому, що ми:

  • Працюємо «під ключ». Виконуємо всі замовлення комплексно: від підготовки дизайну до адаптивної верстки.
  • Пропонуємо вигідні ціни. По-перше, вартість інтернет вітрини сама по собі нижча за онлайн-магазин як мінімум в 1,5-2 рази. По-друге, на всі послуги нашої компанії встановлено лояльний прайс.
  • Займаємось просуванням. У нас ви можете замовити не тільки розробку інтернет вітрини, а й її подальше просування у потрібному регіоні (Київ, Одеса тощо), по заданій аудиторії.
  • Вирішуємо складні завдання. За потреби можемо інтегрувати вітрину з 1С бухгалтерією, підключити додаткові віджети та не тільки.

Наш головний принцип: швидке та якісне виконання замовлень «під ключ». Ми займаємося створенням вітрин, які допомагають нашим клієнтам виходити на новий рівень продажів та в рази збільшувати прибуток від бізнесу. За час існування веб-студія CURSOR успішно реалізувала понад 15 подібних ресурсів. Наступний може бути вашим!

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт