Просування сайтів - Хмельницький, Одеса, Київ, Україна

Повернутися назад

Просування сайту — складний поетапний процес, метою якого є виведення сторінок сайту в ТОП Google. Це необхідно для регулярного отримання нових цільових відвідувачів з пошуку, які вже шукають товари або послуги, що ви пропонуєте (і які стануть надалі вашими клієнтами або покупцями). Розкрутка сайту проводиться з урахуванням індивідуальних стратегій. Наша компанія готова запропонувати вам якісне просування комерційних та інформаційних сайтів як в Одесі, Києві чи Хмельницькому, так і по всій Україні!       

В РЕЗУЛЬТАТІ ПРОСУВАННЯ САЙТУ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 • гарантований результат в Google; 
 • досягнення ТОП-10 або «планки» відвідуваності в поставлені терміни;
 • конвертацію запитів в реальних клієнтів для регулярних продажів;
 • деталізовані звіти по просуванню;
 • план поліпшення і розвитку ресурсу для збільшення цільової аудиторії.
При замовленні комплексного просування сайту ви отримуєте послуги групи фахівців:

 • SEO-спеціаліст — людина, яка створює стратегію розкрутки проекту і контролює всі процеси;
 • Копірайтер — письменник, що з головою занурюється в тематику сторінки і створює для неї унікальні заманливі тексти, необхідні для розкрутки;
 • Програміст — співробітник, що виправляє абсолютно всі помилки сайту і удосконалює відповідні модулі;
 • Верстальник — фахівець, на якого покладено обов'язки виправлення верстки сторінки, публікацій матеріалів, якісного наповнення;
 • Аккаунт-менеджер — консультант, який допомагає швидко вникати в суть завдань і завжди знаходиться на зв'язку.
В ході просування сайту в Одесі або Києві бере участь справжня команда професіоналів, які горять своєю справою і знають, як виконувати розкрутку правильно. Результатом злагодженої роботи фахівців стане: збільшення кількості відвідувань сайту, підвищення позицій за запитами в пошукових системах, зростання числа нових потенційних клієнтів, модернізація функціонування сайту в цілому і не тільки. Ми охоплюємо Одесу, Київ, Хмельницький, а також всю Україну, надаючи ваш сайт саме цільовій аудиторії (ЦА)!

ВИБРАНІ ПРОЕКТИ:

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
pierre cardin 1
pierre cardin Украина 1
пьер карден 2
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
канат стальной 4
стальной канат 6
канаты стальные 3
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
ремонт офисов Киев 2
ремонт частного дома Киев 3
дизайн частного дома Киев 5
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
обувь из Италии 5
интернет магазин итальянской обуви 7
купить итальянские сапоги 6
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
тепловой насос грунт-вода 6
грунтовые тепловые насосы 2
тепловой насос Одесса 9
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
Vermeer купить 1
бентонит для гнб 1
гнб установка 3

ЕТАПИ РОЗКРУТКИ САЙТУ

Просування сайту — поетапний процес, що вимагає якісного виконання кожного робочого кроку. Саме так працює наша команда! Ми проводимо оптимізацію під пошукові системи в такий спосіб:

 1. Аналіз конкурентів, ринку та аудит сайту. Ми перевіряємо все, що можна перевірити: наявні позиції в пошукових системах, структуру веб-ресурсу, підключені сервіси аналітики, юзабіліті, профіль конкурентів і т.д. Саме цей етап дозволяє нам виробити вірну стратегію просування.
 2. Зміна структури сайту. Фахівці компанії перевіряють ефективність наявних категорій і підлаштовують їх для більш зручного використання. 
 3. Семантичне ядро. Від правильно підібраних ключових слів залежить весь успіх подальшого просування! Ключовики необхідні для контент-планів, ефективної внутрішньої перелінковки, зовнішньої оптимізації, знаходження ЦА в Одесі, Києві і не тільки.
 4. Усунення технічних проблем. Виникають неполадки технічного характеру в 90% випадків. І якщо їх вчасно не усунути, то підвищується ймовірність погіршення становища сайту після успішно проведеного просування і зниження позицій в пошукових системах.
 5. Контент. На даному етапі ми створюємо унікальні метатеги, розробляємо контент-план, формуємо технічне завдання для копірайтерів. 
 6. Удосконалення юзабіліті. Часто саме через погано розроблене юзабіліті погіршуються позиції сайту. Ми робимо сторінку зручною та ефективною для користувачів, працюємо над мобільною версією і версткою.
 7. Зовнішня оптимізація. Один із найважливіших етапів розкрутки комерційних сайтів. В даному випадку відбувається закупівля унікальних якісних посилань на сторонніх ресурсах Одеси, Києва та інших регіонів України і не тілки, які і стануть рекламним майданчиком.
Тільки послідовний перехід від одного етапу оптимізації до іншого дає дійсно гідний результат. Для нас важлива якість проведеної розкрутки, адже ми закцікавлені в довгостроковій співпраці!

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОСУВАННЯ САЙТУ В ОДЕСІ, КИЄВІ?

Вартість просування сайту в Одесі або в Києві в кожному випадку індивідуальна. Залежить кінцева ціна SEO-оптимізації від поточних позицій сайту в пошукових системах, конкуренції, актуальної внутрішньої оптимізації та запитів, що просуваються. Щоб дізнатися, скільки коштує розкрутка конкретного сайту, зв'яжіться з консультантом нашої компанії. Ми проведемо аналіз вашого ресурсу, позначимо масштаб роботи і вкажемо точну вартість послуг.

Базова вартість позиційного SEO просування сайтів в місяць від 300 гривень/словосполучення. Мінімальна кількість словосполучень для просування — 20 запитів. Відповідно, мінімальна ціна просування сайту — 6000 гривень/місяць. Базова вартість комплексного SEO просування сайтів від 10000 гривень/місяць.

Основні фактори, що впливають на формування щомісячної ціни на розкрутку сайтів в Одесі чи Києві: рівень конкуренції в ніші, географічний таргетинг, відсоток гарантії на видачу в пошуку і кількість ключових словосполучень при позиційному просуванню.

Гарантія видачі позицій в ТОП-10 для пошукової системи в розмірі 60% дається тільки на термін дії договору. Зазвичай типовий договір по SEO укладається на рік з щомісячною передплатою на початку кожного місяця до 10 числа. Результати спостерігаються через 60-90 робочих днів з моменту початку виконання робіт.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

«Коли будуть помітні перші результати SEO просування?»

Точні терміни просування сайту залежать від дій ваших конкурентів, тематики сторінки, активності пошукових систем. Чекати результату розкрутки після першого місяця не варто. Необхідно отримати довіру з боку пошукових систем і відповідати висунутим ними критеріям. Такий процес займає близько 3-х місяців (мінімум).

«В який спосіб відбувається розкрутка сайту?»

В ході SEO просування сайтів ми використовуємо лише білі методи розкрутки (тематичний обмін посиланнями, оптимізація по пошуковим запитам і т.д.). Ми не наражаємо сайти, що просуваємо, на можливі санкції з боку пошукових систем.

«Що я повинен надати вам для розкрутки?»

Щоб ми змогли модернізувати сайт і виконати його розкрутку, нам необхідно мати повний доступ до нього. Якщо це з якоїсь причини неможливо, ми будемо співпрацювати з діючим адміністратором сайту, якому доведеться вносити всі вказані нашими фахівцями зміни.

«Які є гарантії на просування сайту у пошукових системам?»

Ми гарантуємо виконання SEO оптимізації сайту і виведення його на конкретні позиції відповідно до зазначених в договорі умов.

ЧОМУ МИ?

В процесі просування сайтів в Одесі, Хмельницькому, Києві та по всій Україні ми даємо рекомендації з юзабіліті і поліпшення навігації, оптимізуємо тексти, виправляємо технічні помилки.

Кожен співробітник горить своєю справою, виконує її на виключно професійному рівні і робить все для досягнення кращого командного результату.

Для нас важливий позитивний і якісний ефект просування. І ми завжди його досягаємо!

бажаєте ефективне просування сайту?

заявка на послугу


Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

  
Замовити сайт