Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Просування сайтів

Просування сайту — складний поетапний процес, який має на меті виведення сторінок сайту в ТОП Google. Це необхідно для регулярного отримання нових цільових відвідувачів з пошуку, які вже шукають товари або послуги, які ви пропонуєте (і які стануть надалі вашими клієнтами або покупцями). Розкрутка сайту проводиться з урахуванням індивідуальних стратегій. Наша компанія готова запропонувати вам якісне SEO-просування комерційних та інформаційних сайтів як в Одесі, так і по всій Україні!

У РЕЗУЛЬТАТІ ПРОСУВАННЯ САЙТУ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 1. Гарантований результат у Google;
 2. Досягнення ТОП-10 або «планки» відвідуваності у поставлені терміни;
 3. Конвертація запитів у реальних клієнтів для регулярних продажів;
 4. Деталізовані звіти щодо SEO;
 5. План поліпшення та розвитку ресурсу для збільшення цільової аудиторії.

При замовленні комплексного просування сайту ви отримуєте послуги групи спеціалістів:

 • SEO-фахівець — людина, яка створює стратегію розкрутки проекту та контролює всі процеси;
 • Копірайтер — письменник, який з головою занурюється в тематику сторінки і створює для неї унікальні тексти, необхідні для розкрутки;
 • Програміст — співробітник, який виправляє абсолютно всі помилки сайту і вдосконалює відповідні модулі;
 • Верстальник — спеціаліст, на якого покладено обов'язки виправлення верстки сторінки, публікацій матеріалів, якісного наповнення;
 • Акаунт-менеджер — консультант, який допомагає швидко вникати в суть завдань і завжди перебуває на зв'язку.

У ході просування сайту бере участь справжня команда професіоналів, які горять своєю справою та знають, як виконувати розкрутку правильно. Результатом злагодженої роботи фахівців стане збільшення кількості відвідувань сайту, підвищення позицій за запитами в пошукових системах, зростання кількості нових потенційних клієнтів, модернізація функціонування сайту в цілому і не тільки. Ми охоплюємо Одесу, Київ, а також всю Україну, надаючи ваш сайт саме цільовій аудиторії (ЦА)!

ЕТАПИ РОЗКРУТКИ САЙТУ

SEO просування сайту — поетапний процес, що вимагає якісного виконання кожного робочого кроку. Саме так працює наша команда! Ми проводимо оптимізацію під пошукові системи так:

 1. Аналіз конкурентів, ринку та аудит сайту. Ми перевіряємо все, що можна перевірити: наявні в пошукових системах позиції, структуру веб-ресурсу, підключені сервіси аналітики, юзабіліті, профіль конкурентів тощо. Саме цей етап дозволяє нам виробити правильну стратегію просування.
 2. Зміна структури сайту. Фахівці компанії перевіряють ефективність наявних категорій та підлаштовують їх для зручнішого використання.
 3. Семантичне ядро. Від правильно підібраних ключових слів залежить весь успіх подальшого просування! Ключовики необхідні для контент-планів, ефективної внутрішньої перелінкування, зовнішньої оптимізації, знаходження ЦА в Одесі, Києві і не тільки.
 4. Усунення технічних проблем. Виникають неполадки технічного характеру у 90% випадків. І якщо їх вчасно не усунути, то підвищується ймовірність посилення становища сайту після успішного просування та зниження позицій у пошукових системах.
 5. Контент. На даному етапі ми створюємо унікальні метатеги, розробляємо контент-план, формуємо технічне завдання для копірайтерів.
 6. Удосконалення юзабіліті. Найчастіше саме через погано розроблене юзабіліті погіршуються позиції сайту. Ми робимо сторінку зручною та ефективною для користувачів, працюємо над мобільною версією та версткою.
 7. Зовнішня оптимізація. Один із найважливіших етапів розкрутки комерційних сайтів. В даному випадку відбувається придбання унікальних якісних посилань на сторонніх ресурсах Одеси, Києва та інших регіонів України і не лише, які стануть рекламним майданчиком.

Тільки послідовний перехід від одного етапу оптимізації до іншого дає справді вартий результат. Для нас важлива якість проведених робіт з SEO, адже ми зацікавлені у довгостроковій співпраці!

ПАКЕТИ SEO-ПРОСУВАННЯ

Локальный

Словосполучення + 1-2 міста

Гарантія – у ТОП 60-80%

Мінімальна кількість запитів – 10

від 12 000 грн/місяць
Замовити
Всеукраїнський

Низько та середньочастотні запити без регіону

Гарантія – у ТОП 50-60%

Мінімальна кількість запитів – 15

від 16 000 грн/місяць
Замовити
Брендовий

Запити з брендами

Гарантія – у ТОП 60-70%

Мінімальна кількість запитів – 15

від 14 000 грн/місяць
Замовити
Комплексний

Запити на підвищення трафіку

Гарантія – приріст відвідуваності від 15%

Мінімальна кількість запитів – 50

від 20 000 грн/місяць
Замовити

ОБРАНІ ПРОЕКТИ

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
pierre cardin 1
пьер карден 1
пьер карден одежда 1
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
канат стальной 1
канаты стальные цена 4
стальной трос 5
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
ремонт офисов Киев 10
ремонт частного дома Киев 6
ремонт дома Киев 7
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
зоомагазин Одесса 3
коляска для собак 7
домик для морской свинки 8
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
теплові насоси для опалення будинку 7
теплові насоси Київ 2
грунтові теплові насоси 8
ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
vermeer купить 3
vermeer техника 1
гнб установка 6
БАЖАЄТЕ ЕФЕКТИВНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ?

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОСУВАННЯ САЙТУ?

Вартість просування сайту в Одесі чи Києві в кожному випадку індивідуальна. Залежить кінцева ціна SEO-оптимізації від поточних позицій сайту в пошукових системах, конкуренції, актуальної внутрішньої оптимізації та запитів, що просуваються. Щоб дізнатися, скільки коштує розкрутка конкретного сайту, зв'яжіться з консультантом нашої компанії. Ми проведемо аналіз вашого ресурсу, позначимо масштаб роботи і вкажемо точну вартість послуг.

Базова вартість позиційного SEO просування сайтів в місяць від 600 грн/словосполучення. Мінімальна кількість словосполучень для просування — 20 запитів. Відповідно, мінімальна ціна просування сайту — 12 000 грн/місяць. Базова вартість комплексного SEO просування сайтів від 20 000 грн/місяць.

Основні фактори, що впливають на формування щомісячної ціни на розкрутку сайтів в Одесі чи Києві: рівень конкуренції в ніші, географічний таргетинг, відсоток гарантії на видачу в пошуку і кількість ключових словосполучень при позиційному просуванню.

Гарантія видачі позицій в ТОП-10 для пошукової системи в розмірі 60% дається тільки на термін дії договору. Зазвичай типовий договір по SEO укладається на рік з щомісячною передплатою на початку кожного місяця до 10 числа. Результати спостерігаються через 60-90 робочих днів з моменту початку виконання робіт.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

«Коли будуть помітні перші результати SEO просування?»

Точні терміни просування сайту залежать від дій ваших конкурентів, тематики сторінки, активності пошукових систем. Чекати результату розкрутки після першого місяця не варто. Необхідно отримати довіру з боку пошукових систем і відповідати висунутим ними критеріям. Такий процес займає близько 3-х місяців (мінімум).

«В який спосіб відбувається розкрутка сайту?»

В ході SEO просування сайтів ми використовуємо лише білі методи розкрутки (тематичний обмін посиланнями, оптимізація по пошуковим запитам і т.д.). Ми не наражаємо сайти, що просуваємо, на можливі санкції з боку пошукових систем.

«Що я повинен надати вам для розкрутки?»

Щоб ми змогли модернізувати сайт і виконати його розкрутку, нам необхідно мати повний доступ до нього. Якщо це з якоїсь причини неможливо, ми будемо співпрацювати з діючим адміністратором сайту, якому доведеться вносити всі вказані нашими фахівцями зміни.

«Які є гарантії на просування сайту у пошукових системам?»

Ми гарантуємо виконання SEO оптимізації сайту і виведення його на конкретні позиції відповідно до зазначених в договорі умов.

ЧОМУ МИ?

В процесі просування сайтів в Одесі та по всій Україні ми даємо рекомендації з юзабіліті і поліпшення навігації, оптимізуємо тексти, виправляємо технічні помилки.

Кожен співробітник горить своєю справою, виконує її на виключно професійному рівні і робить все для досягнення кращого командного результату.

Для нас важливий позитивний і якісний ефект просування. І ми завжди його досягаємо!

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт