Effis

Інтернет-вітрина

«Effis»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.06.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Представляємо вашій увазі наш новий проект – повністю адаптивний сайт для компанії «Еффіс», розроблений на CMS «1С-Бітрикс». «Еффіс» являється офіційним представником корпорації “Vermeer”, а також компаній “Digital Control Incorporated (DCI)” та “Baroid IDP”.

Окрім стрічки меню на головній сторінці мається декілька блоків, які надають відвідувачу повну уяву про діяльність компанії та асортимент продукції, що продається:

  • Під стрічкою меню виводиться слайдер з зображеннями ключових напрямків діяльності компанії «Еффіс» з можливістю перейти до детального знайомства з кожним із них.
  • Нижче слайдера розміщений блок «Про компанію» з відповідною інформацією, а також активною веб-формою «Отримати консультацію».
  • Ще нижче виводиться блок «Партнери» з активними логотипами компаній. 
  • Знизу головної сторінки розміщений блок «Спеціальні пропозиції». В цьому блоці виводяться товари по властивості з необхідного розділу сайту. 
Основні розділи сайту містять унікальні іміджеві банери. Головний функціонал представлений трьома каталогами продукції, які реалізовані інфоблоками «Обладнання», «Бентоніти та полімери», а також «Системи локації». Кожен з них містить унікальні картки товарів та має сувору ієрархію елементів.

Розділ «Обладнання» складається з таких підрозділів:

  1. «Обладнання Vermeer» - повний каталог обладнання цієї торгової марки.
  2. «Б/В техніка» містить актуальні за наявністю пропозиції по продажу техніки, що була у використанні, за брендами.
  3. Підрозділ «Змішувальні системи» містить каталог змішувачів продукції Vermeer.
  4. В підрозділі «Запасні частині» можна отримати інформацію про заказ запчастин, а також зробити запит про їх наявність.

Розділ «Бентоніти та полімери» представлений категоріями продукції для виготовлення та діагностики параметрів бурових розчинів. В розділі «Системи локації» знаходяться сучасні системи позиціонування DigiTrak®, широкосмугові передавачі (зонди), а також різні аксесуари. 

Кожен товар має функцію запиту інформацію. Окрім того, картки товарів підтримують табличний формат, також тут знаходяться матеріали для друку та інформація про властивості продукції. Останній розділ, «Контакти», також реалізований за допомогою інфоблоку та містить інформацію про представництва компанії.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
vermeer купить 2
бентонит для гнб 1
запчасти vermeer 1
гнб установка 5

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт