TCA

Корпоративний сайт

«TCA»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
10.10.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення

Проект "Total Concept Aesthetics" - це повністю адаптивний сайт на системі управління сайтом «Бітрікс». На головній сторінці виводиться максимум необхідної інформації про проект:

 • Слайдер ключових аспектів роботи фахівців
 • 4 популярних напрямків діяльності
 • Інформація про провідного лікаря "TCA"
 • Основні переваги проекту
 • Інформація про партнерів "Total Concept Aesthetics".
 • Слайдер із відгуками клієнтів
 • Google карта.

Розділи «Стани» і «Послуги» реалізовани за допомогою інфоблоків.
Сторінки розділу «Стани» представлені трьома складовими:

 1. Інформація про проблематику
 2. Фото проблематики до і після роботи над нею фахівців
 3. Способи вирішення проблематики

Сторінки розділу «Послуги» містять основну та додаткову інформацію, яка міститься у вкладках «Про процедуру», «Питання / Відповідь», «Фото до і після», «Відео». Якщо інформація у вкладках відсутня, то виводиться більш докладний опис послуги. Праворуч виводиться слайдер, за допомогою якого можна побачити наочні результати роботи фахівців. Тут само знаходиться анімований слайдер, який розповідає про переваги послуги.

Також за допомогою Інфоблоки реалізовані наступні розділи: «Відгуки», «Події», «Спеціальні пропозиції» і «Преса про нас». У розділі «Відеоблог» автоматично виводиться ролик, який був доданий останнім на канал YouTube.

Веб-форма «Отримати консультацію» зринає при натисканні на іконку телефонної слухавки в правому нижньому кутку сторінки. При прокручуванні сторінки донизу рядок меню сайту спочатку зникає, а потім з'являється в скороченому варіанті за допомогою легкої анімації.

Особливої уваги заслуговує розділ «Вибір процедури». Він розділений на дві частини: «Обличчя» і «Тіло». При виборі однієї з них з'являється відповідна картинка з позначеними на ній ділянками, при натисканні на які видаються можливі медичні / естетичні проблеми на обраній ділянці тіла або обличчя. Перелік проблем виводиться за допомогою інфоблока «Стани». При виборі проблеми автоматично висвічуються варіанти її вирішення з розділу «Послуги». Таким чином, ми змогли реалізувати максимально зручний і взаємопов'язаний функціонал сайту.

результати співпраці

З моменту запуску сайту, в 2017 році, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1C-Бітрікс. Разово була проведена внутрішня технічна оптимізація проекту. Ключові моменти:

 • щомісячна 2-х годинна підтримка сайту на CMS Бітрікс24
 • навчання персоналу по роботі з CMS Бітрікс24
 • разова оптимізація проекту

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

  
Замовити сайт