Веб-студія Cursor вміє якісно розробляти повністю адаптивні сайти і інтернет-магазини, сайти, що продають з високою конверсією; підтримувати і просувати сайти на Бітрікс, OpenCart та Drupal. Ми є золотим сертифікованим партнером «Бітрікс» в Україні. Наша компанія займає високі місця в рейтингах CMS Magazine, IT-рейтинг України, Бітрікс.

Створення сайтів - це трудомісткий інтелектуальний процес, який передбачає значні фінансові та часові витрати. Еквівалент вартості сайту в нашій компанії виражається у витрачених годинах і професіоналізмі співробітника, що виконує свою ділянку роботи в проекті. Якщо ви знаєте, що вам потрібно і ви розумієте, який продукт хочете отримати, якщо ви готові прислухатися до думки професіоналів і гідно оплачувати час, витрачений на розробку унікального проекту, перейдіть в розділ розробка сайтів.


Ви можете оформити заявку на розробку сайту он-лайн або скачати анкету замовника.

У нас тепер свій «замок»

15.08.2018
Все просто. Нарешті, і наш сайт зведений в розряд захищених. Цікаво інше: наш сертифікат випущений компанією Comodo. Сертифікат Comodo Positive SSL, - це досить конкурентний тип продукту за ціною і якістю, який можна придбати в компанії Ukrnames.

Ласкаво просимо в літо

04.06.2018
З кінця весни до початку літа досить швидко зібрали три якісних проекта на Бітрікс. Лендінг-пейджи для компаній Apricus і Natsubo, а також двомовну адаптивну інтернет-вітрину для компанії IDM.

«Анатомія бізнесу» в Одесі

02.05.2018
24 травня в 9-30 стартує семінар «Анатомія бізнесу» в Одесі. Ми не організатори і не спікери, але йдемо слухати і дуже рекомендуємо.

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації по номерам: +38 (050) 922-10-72 и +38 (094) 807-40-77.