Веб-студія Cursor вміє якісно розробляти повністю адаптивні сайти і інтернет-магазини, сайти, що продають з високою конверсією; підтримувати і просувати сайти на Бітрікс, WordPress, OpenCart та Drupal. 

Ми є золотим сертифікованим партнером «Бітрікс» в Україні. Наша компанія займає високі місця в рейтингах CMS Magazine, IT-рейтинг України, Бітрікс.

Створення сайтів - це трудомісткий інтелектуальний процес, який передбачає значні фінансові та часові витрати. Еквівалент вартості сайту в нашій компанії виражається у витрачених годинах і професіоналізмі співробітника, що виконує свою ділянку роботи в проекті. Якщо ви знаєте, що вам потрібно і розумієте, який продукт хочете отримати та готові прислухатися до думки професіоналів + гідно оплачувати час, витрачений на розробку унікального проекту, заповніть онлайн анкету та отримаєте точну вартість сайту.

   

Розробка сайтів - Хмельницький, Одеса, Київ, Україна

Насправді розробка сайтів в Одесі чи Києві - не така проста справа, як здається на перший погляд. Дуже часто просунуті замовники думають, що проекти розробляються за допомогою готових шаблонів, або ж взагалі програмісти використовують для створення сайту безкоштовний конструктор, і ще беруть за це гроші. Такі компанії дійсно, і, на жаль, є.

Тільки подивіться, які студії видаються в пошуку, якщо ввести в Google: «Розробка сайтів Одеса» або «Створення сайтів в Одесі», і все стане на місця. Так це просто якась «діч»!

Ми не скажемо щось нове, заявивши, що використовуємо абсолютно інший підхід до розробки, і не важливо корпоративні це сайти або інтернет-магазини. Якщо говорити простою мовою, то ми все робимо «вручну». І це дійсно так.

Дизайн малюється в Figma, або останньому Photoshop, хтось скаже, що багато хто вже від нього відійшли, але наш дизайнер творить чудеса за допомогою інструментів саме Адобу. Причому малюємо ми не тільки десктопну версію, а й всі необхідні макети для мобільних пристроїв, дотримуваючись сітки bootstrap. Обов'язково малюємо на ширину 320px, оскільки поки що ця роздільна здатність залишається основною для вьюпорту смартфонів з куди більшою роздільною здатністю.

Після затвердження макетів дизайн переводимо в код за допомогою html розмітки. «І навіщо це все потрібно, якщо можна відразу робити сайт?» - запитає більш-менш просунутий клієнт. Відповімо: «А все до того, що правильно зверстаний сайт з унікальним дизайном ми тестуємо на чотирьох типах пристроїв (смартфон, планшет, ноутбук, широкоформатний монітор)». Все це підвищує цінність і якість розробленого сайту.

Ну а далі все просто. Встановлюється Бітрікс, після чого відбувається настройка модулів по функціоналу, який заздалегідь проговорюється і описується в технічному завданні. Запускаємо ми проекти, як правило, на нашому dev-сервері з тестовою адресою, тестуємо, а вже потім переносимо на робочий домен і відкриваємо для індексації пошуковими системами. Після запуску сайту ми без проблем надаємо послуги з його підтримки і SEO просування.

Звертаємо увагу, якщо ви дочитали до цього місця, то швидше за все хочете створити дійсно якісний сайт або інтернет-магазин, і маєте повне право на отримання 10% знижки, вказавши при зверненні/дзвінку кодове слово «sitemap». І не важливо де ви перебуваєте: в Одесі, Києві або в Хмельницькому, ми завжди раді зустрічі або онлайн консультації зі створення та просування сайтів.

Ціни на розробку сайтів


Ви можете оформити заявку на розробку сайту он-лайн або скачати анкету замовника.

Життя триває

01.08.2022
Вчора закінчилося експертне голосування на Web Awards Ua, очікуємо нагород та номінацій. Веб-студія зараз перебуває на стадії запуску двох невеликих, але цікавих проектів, публікація яких планується у вересні. Також із серпня планується підвищення вартості часу роботи співробітників студії для клієнтів до 700 гривень/година.

Відновлення Web Awards Україна

01.05.2022
З квітня місяця команда Web Awards Ua знову в строю, і нарешті опублікували всі наші роботи для участі в 2022 році на різні номінації. Цього року ми подали 4 роботи: інтернет-магазин Pierre Cardin, інтернет-магазин Cтальканат, лендинг – TCA Ultherapy та корпоративний сайт компанії Orion Строй.

Підвищення цін на хостинг

22.03.2022
На жаль, не по всіх напрямках нашої діяльності ми можемо надавати знижені ціни.

З 1 квітня 2022 року у нас підвищуються ціни на хостинг. Мінімальна вартість оренди місця розміром 500 мегабайт тепер становить 1500 гривень.

Часті питання про розробку сайтів

1. Що дає бізнесу створення сайту?

Зараз сучасний бізнес, що йде в ногу з часом, складно уявити без сторінки в інтернеті. Веб-сайт завжди відкриває необмежені можливості перед компанією. Створення сайту може служити для абсолютно різних завдань. Це може бути просто іміджева складова компанії, або навпаки інструмент для старту швидких продажів. Більш масштабні проекти служать для подання послуг і товарів компанії і можуть трансформуватися або в електронний каталог, або в інтернет-магазин. А ще є портали і послуги - проекти розробки, які можуть виконувати конкретну масштабну функцію продажу або інформування для великої кількості користувачів. Не варто забувати, що якщо компанія міжнародного формату і є орієнтація на роботу з конкретними країнами - то чим більше мовних версій у сайту, тим більша аудиторія може бути охоплена. Сайти для бізнесу обов'язково потрібно розвивати і просувати за допомогою різних інструментів інтернет-маркетингу. Тому як "просто зробити сайт" - це фактично створити мертвий продукт. І якщо десять років тому створення якісних сайтів було пріоритетом великих підприємств, то зараз невелика компанія за рахунок унікальної пропозиції цілком може зайти на ринок через інтернет-продажі, навіть незважаючи на високу конкуренцію. Головне щоб всі роботи від створення веб-сайту до його просування були виконані професіоналами.

2. Що включає в себе розробка сайту?

Розробка сайту включає в себе проектування структури сайту і головної сторінки, складання технічного завдання, адаптивний дизайн і верстку сайту під різні типи пристроїв, ефекти анімації за запитом і програмування функціоналу, описаного в ТЗ. Також в створення сайту входить наповнення сайту наданою інформацією у вигляді фотографій і текстів. Всю інформацію щодо написання текстів ви можете знайти на сторінці Копірайтинг. Іноді ми включаємо до вартості базову оптимізацію сайту, щоб після відкриття проекту сайт відразу почав правильно індексуватися пошуковими системами.

3. Скільки часу займає розробка сайту?

Мінімальний термін на створення невеликого сайту, наприклад, лендінгу - 3 тижні або 15 робочих днів. Середній термін розробки якісного корпоративного сайту на практиці становить близько 4-6 тижнів, тобто 20-30 робочих днів. Що стосується інтернет вітрин та інтернет-магазинів, то тут об'єктивний час, що йде на створення, становить від 1,5 до 3 місяців. Термін у будь-якого проекту може бути і значно більшим - тут все залежить від того, чи розумієте ви структуру проекту, і яка інформація буде на тій чи іншій сторінці. Якщо у вас в наявності є всі матеріали для розміщення у вигляді текстів, фотографій, таблиць, формул розрахунків, файлів імпорту, банерів і.т.д., то це значно прискорить процес запуску сайту.

4. Скільки коштує розробка сайта?

Однозначно відразу досить важко відповісти - скільки коштує створення сайту з нуля. Вартість будь-якого проекту розраховується індивідуально після спілкування з клієнтом і уточнення деталей, або після надання заповненої анкети на розробку сайту. Проте, можна точно сказати нижче якої вартості наша компанія не буде робити розробку. Наші проекти поділені на 4 типи: лендінги - від 20 тис.гривень, корпоративний сайт - від 30 тис.гривень, інтернет вітрина - від 50 тис.гривень та інтернет-магазин - від 80 тис.гривень. Хочете дізнатися вартість розробки сайту? Пройдіть опитування - ми зробимо швидкий розрахунок.

5. Чому сайти на шаблонах коштують дешевше, а унікальна розробка дорожче?

Шаблон - це готове рішення по розробці сайту, в якому зі старту реалізовано 50% проекту. Час, який витрачається на налаштування шаблону, не можна порівняти з витратами на унікальну розробку. Зазвичай на роботу з нескладним шаблоном йде 10-20 годин (у нас це 5 000 -10 000 гривен). У шаблоні у вас вже є зверстаний дизайн і програмісту потрібно тільки розібратися, як влаштовано все всередині і наповнити сайт правильною інформацію. Унікальна розробка тому і коштує своїх грошей, тому що проект робить команда від 3 до 5 чоловік. І кожен робить свою ділянку завдань під унікальні вимоги, в першу чергу, по дизайну і верстці. Мінімальний час на унікальну розробку - 40 годин, звідси і формується наша базова вартість створення сайту від 20 000 гривень. У створення проекту на шаблоні є і свої мінуси - якщо ви захочете відійти від шаблону і якось нестандартно розвивати проект, то це найчастіше може спричинити проблеми, так як системою можуть бути не передбачені навіть найпростіші доопрацювання.

6. Що потрібно для створення сайту?

Багато клієнтів не знають, з чого потрібно починати при розробці сайту. Крім того, у різних веб-студій відрізняється принцип роботи з замовниками. Тому, спробуємо відповісти на питання - що ж треба знати перед створенням сайту? Для початку потрібно розуміти, хто основні конкуренти вашої компанії, і чи є у них сайти. Проаналізувавши сайти конкурентів, потрібно зрозуміти що в них подобається, а що ні. Після цього варто продумати структуру свого сайту. Це свого роду "дерево" папок, як в провіднику Windows на вашому комп'ютері. Далі слід визначитися з основними кольорами сайту і ключовою інформацією, яка повинна бути на головній сторінці сайту. Дуже важливо, щоб відвідувачі сайту відразу зрозуміли, чим займається компанія, і могли зручно задати питання або замовити послугу/товар. Цих даних цілком достатньо, щоб прийти до будь-якої веб-студії і дізнатися вартість проекту.

7. Як замовити створення сайту в нашій студії?

Замовити сайт у веб-студії Сursor можна декількома способами. Найправильніший, але в той же час найдовший спосіб - це заповнити онлайн опитування, або завантажити анкету замовника, заповнити її та надіслати на нашу корпоративну пошту office@cursor.net.ua. Але якщо вам не терпиться, потрібна більш швидка відповідь, і ви відразу хочете розуміти, чи потрапляєте ви в бюджет з нашою компанією, то можете або залишити заявку через форми на сайті, або написати коротку інформацію про проект в Вайбер/Телеграм або Ватсап. Так само, якщо хто-небудь із співробітників знаходиться в онлайн чаті, то можна звернутися до нього і вести анонімний діалог.

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт