IDM

Інтернет-вітрина

«IDM»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.06.2018
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Запущено адаптивну двомовну інтернет-вітрину на CMS Бітрікс для компанії IDM. На першому екрані розміщений автоматичний іміджевий слайдер, нижче виводиться блок «Продукція», під ним розташовується блок з технологіями IDM у вигляді іконок. Далі йде розділовий блок з веб-формою «розрахувати вартість проекту», після нього йде блок з перевагами IDM, також у вигляді іконок. Наступний блок «Про виробника» представлено в текстовому форматі з декількома зображеннями і відео. У блоках «Технології IDM» і «Про виробника» фон реалізований за допомогою паралакс ефекту.

Далі йдуть слайдери з реалізованих об'єктів та рекомендованих товарів. Нижче виводитися інфоблок новин, при натисканні на кнопку «всі новини» відбувається перехід на список новин. Закінчується головна сторінка інтерактивною мапою представництв компанії.

Ключовий розділ сайту «Продукція» містить 4 підрозділи, при переході на які відразу виводитися список товарів у вигляді фотографій і текстових анонсів. Ліворуч від списку товарів реалізовано механізм фільтра. Фільтрація товарів для кожного підрозділу індивідуальна. Сторінка товару представлена галереєю, текстовим описом, трьома типами плашок, при натисканні на які відкриваються файли для скачування, таблицею характеристик і блоком «температурний діапазон». В кінці кожної картки товару виводитися слайдер переваг і технологій, а тако ж блок «Пошук», в якому відображаються товари зі схожими характеристиками.

Другий за важливістю розділ - «Об'єкти», містить в собі фільтрацію за двома параметрами. На сторінці з деталізованою інформацію про об'єкт виводитися фотогалерея та вичерпний опис складу робіт. Так само, на сторінці об'єкта передбачено виведення відгука з однойменного розділу у трьох форматах: текстовому, графічному і відео.

Розділи: «Переваги», «Новини», «Публікації» реалізовано за допомогою інфоблоку на кшталт новинної стрічки. На сторінці «Контакти» і «Стати ділером» реалізовані веб-форми. Велика частина статичних розділів доповнюється опціальною фотогалереєю зі слайдером.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
тепловой насос грунт-вода 7
грунтовые тепловые насосы 4
тепловой насос Одесса 9

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт