Компанія

Як мінімум раз на місяць тут можна дізнатися інформацію про нові проекти та події всередині компанії. Крім того, за нами можна стежити в соціальних мережах Facebook і Instagram.За посиланнями на спільноти можна почерпнути більше інформації про нас і бути ще більш ближче до веб-студії.
Під час розробки сайту ми використовуємо певну схему взаємодії з клієнтом. Ця схема розділена на етапи, кожен з яких вимагає узгодження, починаючи від передпроектних робіт до внесення інформації на сайт і тестування. Після завершення робіт розробляється післяпроектний план розвитку.
За 12 років наша веб-студія зазнала кадрові зміни всього лише на 10%. Колектив компанії - «константа» стабільності та благополуччя. Нові обличчя з'являються тільки в зв'язку з вузькопрофільним розширенням, а основний склад не змінюється вже 8 років - що є запорукою високого професіоналізму та якості послуг.

В цій непростій і достатньо конкурентній сфері діяльності ми зуміли не лише домогтися певного визнання, а й набути друзів серед колег по цеху. Наші партнери - це не тільки Бітрікс, дилерами якого ми є. Ми співпрацюємо з програмістами Ruby, Yii, рекламними і маркетинговими агентствами, сервісами.      

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.