Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Компанія

Веб-студія Сursor вміє якісно робити розробку повністю адаптивних сайтів та інтернет-магазинів, що продають сайти з високою конверсією; підтримувати та просувати сайти на БітріксWordPress, OpenCart та Drupal. Компанія має офіс в Одесі та представництва у Києві та Хмельницькому. Працюємо по всій Україні.

15+
років роботи
24/7
підтримка
>150
проєктів
50
seo проектів
25
інтернет-магазинів
задоволених клієнтів

Наша компанія займає високі місця в різних рейтингах розробки сайтів за версією IT Rating. Ми стабільно знаходимося в ТОП-5 рейтингів зі створення та просування сайтів в «IT-рейтинг України» і щорічно беремо участь у всеукраїнському конкурсі сайтів WebAwards.

it-rating-ua.png
top-5.png
web-awards.png

Команда

Сергій Жигалкін
Сергій Жигалкін
Керуючий
партнер
Сергій Рєзник
Сергій Рєзник
Арт-директор,
дизайнер
Дмитро Качанов
Дмитро Качанов
Технічний
директор
Василь Максимов
Василь Максимов
Верстальник,
програміст
Костянтин Паращевін
Костянтин Паращевін
Верстальник,
програміст
Володимир Рущак
Володимир Рущак
Верстальник,
програміст
Сергій Гунський
Сергій Гунський
SEO-спеціаліст
Ірина Боснак
Ірина Боснак
Головний
бухгалтер
Олексій Боснак
Олексій Боснак
PPC
спеціаліст
Олена Жигалкіна
Олена Жигалкіна
Офіс
менеджер

Клієнти

Співпрацюємо із лідерами ринку і разом з ними завжди ставимо тільки високі цілі.

Новини

Переможці номінації на Web Awards UA 2024
03.06.2024
Наш веб-проект для Київського Картонно-Паперового Комбінату www.papir.kiev.ua став переможцем Всеукраїнського конкурсу сайтів та мобільних додатків Web Awards UA (WAU) 2024 у номінації «Споживчі товари та торгівля».
Навчання заради перемоги
27.05.2024
DevOps-курси в обмін на донати для Сил оборони України. Поєднайте підтримку українського війська з професійним розвитком! Орієнтовно 6 липня стартує навчання нового, вже п’ятого потоку курсів з DevOps-практик в обмін на донати для військових.
WEB AWARDS 2024
18.03.2024
На сайті WEB AWARDS UA з березня 2024 року розпочалося народне голосування за звання найкращих сайтів країни! Цього року ми подаємо три проекти на участь у різних номінаціях: корпоративний сайт для «Запорізького Заводу Кольорових Металів», інтернет-вітрина для «Київського Картонно-Паперового Комбінату» та лендинг-пейдж для трейдера кабельно-провідникової продукції «Admetos»
English version is aviable now
14.02.2024
Відкрили повноцінну англійську версію сайту. Основною цільовою аудиторією ми тепер бачимо українські компанії, які хочуть вийти на закордонний ринок, і їм потрібна або повноцінна англійська версія сайту, або окремий англомовний проект. Також це можуть бути закордонні компанії, які можуть шукати розробників в Україні для виходу на український ринок.

Однак, ми без проблем готові до спілкування з європейськими замовниками та замовниками зі США та Канади. Планується активний розвиток профілів на Сlutch, Behance та Linkedin.
Ювілей
18.01.2024
Сьогодні веб-студії "Курсор" виповнюється 15 років. Це був дуже довгий шлях зі своїми злетами та падіннями. Однозначно можна сказати, що за всі ці роки ми змогли зберегти "обличчя" для наших клієнтів та партнерів, виступаючи оплотом стабільності та надійності. 

Цього дня хочеться побажати всім причетним: миру, добра та благополуччя. Сили та віри нашим захисникам. Менше негативу та більше радісних моментів у житті всім, хто нас знає. А наш колектив, як завжди, радий можливості продовжувати займатися улюбленою справою та якісно надавати послуги клієнтам та партнерам. 

Довгі літа, Cursor, з днем народження!
Рік дракона
30.12.2023
Веб-студія Курсор вітає усіх із наступаючим 2024 роком Зеленого Дерев'яного Дракона. Всім бажаємо мирного неба, сил, витримки та удачі у новому році! .

Цього року ми поглиблено займалися розробкою проектів на CMS WordPress та OpenCart, і змогли запустити 14 сайтів різного рівня складності, що вважаємо гідним результатом у теперешній час. 10 сайтів з 14 мають англійську версію, що змушує нас у січні закінчити повноцінну англійську версію нашого сайту та активно зайнятися профілем на Behance.

З 1 до 8 січня студія на канікулах. Усіх зі святами!
Рейтинг Веб-студій 2023
16.10.2023
Поспішаємо повідомити про публікацію поточних рейтингів за 2023 рік на сайті IT Рейтинг України! Поточні результати - це не тільки відмінна можливість підбити попередні підсумки року, але й ознайомитися з рейтингом нашої компанії. На разі ми посідаємо 14 місце. Результати поточного рейтингу веб-студій. Дані зібрані та оброблені на 16.10.2023
Призове місце на Web Awards UA
26.06.2023
Проект «Закарпатський Млин», який було розроблено у листопаді 2022 року, зайняв друге місце у категорії «Споживчі товари та торгівля» на всеукраїнському конкурсі сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA (WAU).
100 проектів на IT Rating України
01.05.2023
Невелика подія. 100 проектів на IT Rating України та як результат 15 місце серед 1571 української компанії. Це все завдяки професійній розробці та просуванню корпоративних сайтів, інтернет магазинів, лендингів або інтернет-вітрин на CMS WordPress, Bitrix, Drupal та Opencart.
WEB AWARDS 2023
10.03.2023
На сайті WEB AWARDS UA з березня розпочинається народне голосування за звання найкращих сайтів країни! Цього року ми подаємо два проекти на участь у різних номінаціях: корпоративний сайт для виробника борошна «Закарпатський Млин» та лендінг-пейдж для виробника кабельно-провідникової продукції «ZZCM»

Партнери

Замовити сайт