ФінТех

Корпоративний сайт

«ФінТех»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
15.11.2021
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максимов
верстка, програмування
Сергій Гунський
наповнення
Запущено корпоративний сайт для підприємства ФінТех — аутсорсингової компанії, яка надає бухгалтерські та юридичні послуги з фінансовою відповідальністю на всій території України. Проект реалізований двома мовами за допомогою CMS Бітрікс24: Управління сайтом.

На головній сторінці виводиться іміджевий банер із ефектом анімації та кнопками захоплення. Після цього користувачеві пропонується вибрати одну із восьми сфер обслуговування компанії. Також на головній представлений ключовий блок – калькулятор вартості послуг. На всіх сторінках виводяться блоки з запитаннями, що часто задаються, і замовленням зворотного дзвінка.

Також важливою особливістю проекту є детальне опрацювання послуг, які надає компанія. Типова сторінка сформована за певним шаблоном інфоблоків Бітрікса, який дозволяють редагувати окремими закладками заголовки та підзаголовки, текстові блоки, іконки та зображення тощо.

Розділи «Акції» та «Сфери обслуговування» також реалізовані інфоблоками. На окрему увагу заслуговує калькулятор – він дозволяє отримати розрахунок вартості, враховуючи практично будь-які параметри бухгалтерського обслуговування, при цьому для того, щоб отримати розрахунок, зовсім необов'язково залишати свої дані.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт