Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Новини

Переможці номінації на Web Awards UA 2024
03.06.2024
Наш веб-проект для Київського Картонно-Паперового Комбінату www.papir.kiev.ua став переможцем Всеукраїнського конкурсу сайтів та мобільних додатків Web Awards UA (WAU) 2024 у номінації «Споживчі товари та торгівля».
Навчання заради перемоги
27.05.2024
DevOps-курси в обмін на донати для Сил оборони України. Поєднайте підтримку українського війська з професійним розвитком! Орієнтовно 6 липня стартує навчання нового, вже п’ятого потоку курсів з DevOps-практик в обмін на донати для військових.
WEB AWARDS 2024
18.03.2024
На сайті WEB AWARDS UA з березня 2024 року розпочалося народне голосування за звання найкращих сайтів країни! Цього року ми подаємо три проекти на участь у різних номінаціях: корпоративний сайт для «Запорізького Заводу Кольорових Металів», інтернет-вітрина для «Київського Картонно-Паперового Комбінату» та лендинг-пейдж для трейдера кабельно-провідникової продукції «Admetos»
English version is aviable now
14.02.2024
Відкрили повноцінну англійську версію сайту. Основною цільовою аудиторією ми тепер бачимо українські компанії, які хочуть вийти на закордонний ринок, і їм потрібна або повноцінна англійська версія сайту, або окремий англомовний проект. Також це можуть бути закордонні компанії, які можуть шукати розробників в Україні для виходу на український ринок.

Однак, ми без проблем готові до спілкування з європейськими замовниками та замовниками зі США та Канади. Планується активний розвиток профілів на Сlutch, Behance та Linkedin.
Ювілей
18.01.2024
Сьогодні веб-студії "Курсор" виповнюється 15 років. Це був дуже довгий шлях зі своїми злетами та падіннями. Однозначно можна сказати, що за всі ці роки ми змогли зберегти "обличчя" для наших клієнтів та партнерів, виступаючи оплотом стабільності та надійності. 

Цього дня хочеться побажати всім причетним: миру, добра та благополуччя. Сили та віри нашим захисникам. Менше негативу та більше радісних моментів у житті всім, хто нас знає. А наш колектив, як завжди, радий можливості продовжувати займатися улюбленою справою та якісно надавати послуги клієнтам та партнерам. 

Довгі літа, Cursor, з днем народження!
Рік дракона
30.12.2023
Веб-студія Курсор вітає усіх із наступаючим 2024 роком Зеленого Дерев'яного Дракона. Всім бажаємо мирного неба, сил, витримки та удачі у новому році! .

Цього року ми поглиблено займалися розробкою проектів на CMS WordPress та OpenCart, і змогли запустити 14 сайтів різного рівня складності, що вважаємо гідним результатом у теперешній час. 10 сайтів з 14 мають англійську версію, що змушує нас у січні закінчити повноцінну англійську версію нашого сайту та активно зайнятися профілем на Behance.

З 1 до 8 січня студія на канікулах. Усіх зі святами!
Замовити сайт