Інтеграція з 1С

Повернутися назад

Ведення бізнесу в мережі Інтернет - це ключова умова конкурентоспроможності сучасних торгових компаній!

Інтеграція «1С-Бітрікс: Управління сайтом» з торговими конфігураціями «1С: Підприємство» допомагає вам вирішити такі технологічні завдання:

  1. Публікація товарної номенклатури в каталозі інтернет-магазину
  2. Передача замовлень на сайті в «1С» для опрацювання
  3. Вивантаження результатів опрацювання замовлень на сайт для повідомлення клієнтів

Обмін даними з 1С підтримується в редакціях 1С-Бітрікс: Управління сайтом, починаючи з версії 6.5: малий бізнес, бізнес.

ХТО НАДАЄ ПОСЛУГИ З РОБІТ З БОКУ 1С

Наш надійний партнер с питань інтеграції з 1С - «Фабрика Управління Бізнесом».

Компанія представляє повний спектр послуг з розробки, впровадження, навчання користувачів, продажу та обслуговування 1С систем. Вони адаптують систему 1С для того, щоб Ви могли оперативно і легко оцінювати результати роботи вашого бізнесу та швидко корегувати в ньому проблемні місця.

Фабрика Управління Бізнесом у своїй роботі опирається на експертність своєї команди, знання та потреби якісного впровадження 1С системи, індивідуального підходу в організації діяльності. Обсяг послуг розширюється в залежності від потреб клієнтів:

Багато замовників визнають їх як безумовного лідера в сфері автоматизації бізнес-процесів і продовжують співпрацю з ними в області розробок та автоматизації протягом 7 років і більше, ще з початку їх заснування.

Контактні номери щодо інтеграції з продуктів 1С: 

«Фабрика Управління Бізнесом» 
Максим Чічін 
+38 (068) 215-38-15 

КОРОТКИЙ ОПИС

Продукти «1С: Підприємство 8.2» та «1С-Бітрікс: Управління сайтом» постачаються із вбудованими до системи штатними процедурами взаємодії та підтримкою двонаправленого обміну даними з «1С: Підприємство», утворюючи готове комплексне рішення з автоматизації торгівлі, включаючи створення корпоративних веб-сайтів та організації продажів у мережі Інтернет.

Взаємодія продуктів «1С» та «1С-Бітрікс» реалізується на базі процедур двонаправленого обміну даними. Обмін даними виконується з використанням заснованого на XML відкритого Стандарту обміну комерційною інформацією - CommerceML 2.0.

Наші проекти з інтеграції з 1СКонсультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт