Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Маркетингові інструменти

Інтеграція зовнішніх сервісів допоможе покращити взаємодію користувачів із сайтом та збільшити продажі.

Наша веб-студія може запропонувати інтеграцію з різними зовнішніми сервісами, необхідними для інтернет-маркетингу чи онлайн-продажів. Таку інтеграцію ми можемо запропонувати лише для CMS Bitrix, WordPress чи Opencart. Ми ведемо розробку сайтів виключно на цих системах управління та маємо досвід впровадження різних корисних сервісів саме для цих «двигунів».

banner-1200.png

Слід розділяти такі сервіси за типом, для розуміння навіщо вони потрібні і чи взагалі потрібні. Не завжди підключення таких інструментів може призвести до очікуваних результатів. Однак, так чи інакше – найголовніше, щоб такі зовнішні сервіси були правильно встановлені та правильно налаштовані, як в особистому кабінеті постачальника послуги, так і на сайті. І тоді ви вже самі можете приймати рішення про ефективність продукту та вкладення коштів у його використання та розвиток.

Налаштування сервісів відбувається спільно з відділом маркетингу замовника, фахівцями сервісу та розробником, тільки за тісної співпраці та комунікації можна отримати якісний результат.

Важливий момент ми робимо налаштування зовнішніх сервісів тільки на стороні сайту. Налаштування основних алгоритмів та функцій самих сервісів найчастіше відбувається в особистому кабінеті і за це внутрішнє налаштування повинен відповідати або відділ маркетингу, або конкретний маркетолог компанії замовника. Для досягнення правильного результату при постановці складних завдань інтеграції слід вести тристоронню комунікацію: клієнт – виконавець – спеціаліст сервісу. Наш досвід із впровадження різних сервісів дозволяє давати рекомендації щодо необхідності використання тих чи інших маркетингових інструментів для вашого сайту та підключення правильних фахівців таких компаній до діалогу.

Сервіси розсилок та повідомлень

  • Esputnik
  • Sendpulse

Залучення клієнтів та аналітика

  • Налаштування різних зв'язків та вивантажень з/з Google Adwords
  • Встановлення та налаштування Google Analytics та GTM з боку сайту
  • Установка та налаштування FB Pixel з боку сайту

Чат/дзвінок

  • Бінотел
  • FB messenger

Час налаштування будь-якого з перерахованих вище сервісів від 2 до 20 годин. Вартість роботи спеціаліста нашої веб-студії від 1200 гривень/година. При постановці завдання необхідно мати сформульовані вимоги щодо підключення до сервісу, доступ до особистого кабінету та бажання комунікувати у тристоронньому діалозі.

Бажаєте інтеграцію із зовнішніми сервісами?

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт