Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Розробка корпоративних сайтів в Одесі

Сучасний адаптивний дизайн під будь-які пристрої, анімаційні ефекти HTML5, продумана структура проекту, зручна навігація, якісний копірайтінг і грамотне наповнення допоможуть сформувати правильний образ компанії в інтернеті і зробити ваш бізнес таким що продає.
від 48 000 грн.
У базову вартість проекту входять: дизайн і верстання 8-12 сторінок сайту, програмування не більш як чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, слайдер, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій. 

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 30%.

Приклади корпоративних сайтів

iGeo
Корпоративний сайт
Послуги буріння
Orion Буд
Корпоративний сайт
Ремонтно-будівельна компанія
Jaguar Auto-Trans
Корпоративний сайт
Міжнародні автобусні перевезення
Paltos
Корпоративний сайт
Транспортно-експедиторська компанія
ФінТех
Корпоративний сайт
Аутсорсинг бухгалтерських послуг
TCA
Корпоративний сайт
Приватна медична клініка
Бажаєте замовити корпоративний сайт?

Не знайшли потрібної інформації? подивіться ІНШІ варіанти ПРОЕКТІВ

Навіщо потрібен корпоративний сайт?

«Якщо компанії немає в інтернеті - значить її немає в принципі» — це може здатися дивним і перебільшеним, але саме так сьогодні працює бізнес. Останні 5 років відхід споживачів у світ онлайн стає все більш відчутним. Навіть перед тим, як вирушити на СТО, власник авто обов'язково прогуглить пару місцевих компаній. І якщо пошуковик не надасть йому інформацію про вашу СТО — значить, він просто до неї не звернеться. Тому так важливо мати корпоративний сайт.

Корпоративний сайт - онлайн-офіс вашого бізнесу

Корпоративний сайт — це інтернет-ресурс, присвячений конкретній компанії. Тут представлена інформація про її діяльність, контактні дані, перелік основних послуг, історія розвитку та все, що може виявитися корисним для потенційного споживача. По суті, корпоративний сайт — це повноцінний офіс компанії. Але розміщений в інтернеті.

Яскравим прикладом корпоративного сайту є портал NASA. Тут нічого не продається. Але тут представлена вся інформація про державне відомство США. Також корпоративними сайтами є майданчики Apple, Prada та ін.

Ресурс, необхідний вашому бізнесу

Створення корпоративного сайту буде актуальним для будь-якої компанії, яку цікавлять:

 • збільшення прибутку;
 • покращення іміджу;
 • підвищення впізнаваності.

Розробка корпоративного ресурсу є невід'ємною складовою запуску та розвитку бізнесу. Стосується це як міжнародних брендів (наприклад, Apple), так і регіональних підприємств (наприклад, невелика друкарня у Києві). Щоб бізнес розвивався та приносив прибуток, він має бути присутнім в інтернеті.

Корисним створення корпоративного сайту буде для готелів та салонів б'юті-індустрії, агентств нерухомості та нотаріальних служб, будівельних компаній та оптових постачальників промислового обладнання як Києва, так і інших міст. Його розробка необхідна за умови, якщо ви не продаєте товари вроздріб (у такому разі буде актуальнішим інтернет-магазин), але надаєте певні послуги споживачам.

Особливості успішного корпоративного сайту

Створити «інтернет-офіс» можна й у соціальних мережах. Але, по-перше, спільноти не викликають у споживачів належної довіри. А по-друге, вони не дозволяють задовольнити всі запити клієнтів.

Розробка корпоративного сайту ж — це можливість надати зручний інтерфейс і відповісти на всі запитання, що цікавлять відвідувачів. Зробити це можна через:

 • розробку унікального та зручного дизайну;
 • чітку навігацію;
 • якісний та актуальний контент;
 • зручні форми швидкого зворотного зв'язку;
 • ненав'язливі заклики до дії.

Саме створенням таких сайтів займається веб-студія Cursor. Ми виконуємо розробку корпоративних ресурсів на замовлення як великих компаній Києва, так і невеликих підприємств інших регіонів, а також інших країн. Всі сайти виконуються під ключ та в повній відповідності до запитів замовника та можливих потреб цільової аудиторії бренду. Тому готовий портал зручний в управлінні для користувачів та ефективний у маркетинговому просуванні для власника бізнесу. Замовити розробку такого проекту «під ключ» у Києві та інших містах можна прямо зараз.

Функціональні можливості корпоративних сайтів

Корпоративний сайт грає одну з провідних ролей у просуванні всього бізнесу. Пояснюється це його широкими функціональними можливостями:

1
Створення потрібного іміджу. Корпоративний сайт підвищує довіру споживачів, робить бренд у їхніх очах більш престижним, надійним.
2
Пошук клієнтів. Бізнес-сайт дозволяє просуватися в інтернеті, залучаючи до співпраці нових клієнтів та партнерів.
3
Формування експертності. Через корисні статті у блозі можна суттєво підвищити рівень експертності, викликати довіру клієнтів.
4
Масове інформування. Через сайт можна повідомляти про важливі зміни в компанії, актуальні акції і не тільки.
5
Зворотній зв'язок. Користувачі матимуть змогу швидко знайти контактні дані або зв'язатися з менеджером для обговорення співробітництва через чат.
6
Збільшення продажів. Інтернет-реклама, SEO та якісний контент сприяють збільшенню прямих продажів із сайту.

Якщо раніше клієнт або потенційний партнер повинен був прийти спочатку до вашого офісу/магазину, то зараз достатньо перейти на бізнес-сайт. На день таких переходів може бути тисячі і навіть більше. Головне — замовити створення корпоративного сайту у надійній веб-студії.

Замовляйте сайти "під ключ" у профі - в Cursor

Cursor — веб-студія з великим досвідом розробки корпоративних сайтів на Бітрікс, WordPress, Drupal та інших платформах на замовлення. Ми працюємо з усіма популярними та актуальними ресурсами та розробляємо продаючі, ефективні сторінки для великих та дрібних підприємств, компаній з Києва та інших міст, країн. Ми регулярно займаємо найвищі місця в IT-рейтингу України. Створення бізнес-сайту нашій веб-студії вже довірили АЗК ПАРАЛЛЕЛЬ, НЕОТЕПЛО, ОРІОН-БУД, ТСА, PALTOS та ін. Тепер ми готові до розробки вашого корпоративного проекту.

Замовити послуги CURSOR слід з кількох причин:

 1. Комплексність. Ми виконуємо всі замовлення під ключ. Штат веб-студії включає дизайнерів, верстальників, програмістів і не тільки. Наші спеціалісти працюють у команді, що дозволяє досягти ідеального результату.
 2. Індивідуальність. Створення кожного сайту відбувається за індивідуальними запитами. Фахівці веб-студії не використовують шаблони та універсальні рішення. Кожен корпоративний сайт малюється індивідуально та є на 100% унікальним.
 3. Ціна. Ми є одним із лідерів у Києві, Одесі та інших містах Україйни. Можливо це за рахунок ідеального співвідношення «ціна та якість». Наша веб-студія створює унікальні та ефективні сайти. Ми підтримуємо вигідні ціни.
 4. Якість. Кожен сайт проходить кілька етапів тестування, обов'язково адаптується під усі роздільності, заповнюється контентом. Ми підходимо до замовлень відповідально та створюємо ресурси, які реально приносять прибуток.
 5. Гнучкість. Фахівці підходять до замовлень індивідуально. Комплекс послуг та кінцева ціна роботи визначаються в персональному порядку.
 6. У нашій веб-студії можна замовити створення корпоративного сайту «під ключ» з ефектами HTML5, нестандартними формами зв'язку, інтерактивними іграми. Ми працюємо із замовниками з усіх міст (переважно Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Черкаси, Вінниця, Хмельницький) та проектами будь-якого типу, складності та гарантуємо повну відповідність результату вашим очікуванням!

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт