Розробка сайтів

Повернутися назад

Сучасний адаптивний дизайн під будь-які пристрої, анімаційні ефекти HTML5, продумана структура проекту, зручна навігація, якісний копірайтінг і грамотне наповнення допоможуть сформувати правильний образ компанії в інтернеті і зробити ваш бізнес таким що продає.

У базову вартість проекту входять: дизайн і верстання 8-12 сторінок сайту, програмування не більш як чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, слайдер, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій.

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 50%.

приклади корпоративних сайтів

хочете замовити схожий проект?

Розробка інтернет-магазинів

Ми розробляємо не просто електронні магазини, а інтернет-магазини, які приносять прибуток! Адаптивний дизайн під будь-які пристрої, зручна робота з каталогом і фільтрами товарів, оформлення замовлення з турботою про користувача, автоматизація роботи сайту з бухгалтерськими програмами, можливість отримувати оплату онлайн без зайвих турбот, - все це ми вміємо подати таким чином, щоб ви відразу змогли отримувати прибуток.

У базову вартість проекту входять: дизайн і верстання 16-20 сторінок сайту, програмування каталогу продукції, два фільтра за основними характеристиками товару, цінове і алфавітне сортування, сторінка товару, не більше чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, кошик товарів, оформлення замовлення, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій.

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 50%.

приклади интернет-магазинів

хочете замовити схожий проект?

Розробка Лендінг пейдж

Лендінг пейдж, що продає, з адаптивним дизайном під будь-які пристрої, нестандартні анімаційні ефекти HTML5, кнопки заклику до дій, останні тенденції веб-технологій для старту успішних продаж. 

До базової вартості проекту входять: дизайн і верстка 5 «екранів» лендінга, програмування не більше двох інформаційних блоків, дві форми зворотного зв'язку, слайдер, розміщення інформації в обсязі 25 фотографій.

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 50%.

приклади Лендінг пейдж

хочете замовити схожий проект?

Розробка Інтернет-вітрин

Не всім, хто хоче продавати товари в інтернеті, потрібні повноцінні інтернет-магазини. Для старту успішних продаж широкого асортименту товару досить мати інтернет-вітрину! Адаптивний дизайн під будь-які пристрої, упорядкований каталог товарів з фільтрами, кнопки швидкого замовлення і призову до дій.

До базової вартості проекту входять: дизайн та верстка 8-12 сторінок сайту, програмування каталогу продукції, два фільтра за основними характеристиками товару, сортування за ціною і алфавітом, представлення сторінки товару, не більше чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій.

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 50%.

приклади Інтернет-вітрин

хочете замовити схожий проект?

заявка на послугу


Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт