КВЦ «Парковий»

Лендінг пейдж

«КВЦ «Парковий»»

Іміджевий банер:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
11.11.2016
Учасники проекту:
Олексій Боснак
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування, наповнення

Конгресно-виставковий центр «Парковий» - сучасний комплекс, який спеціалізується на наданні площ в оренду для проведення івентів: конференц-кімнати, виставкові зали, зали для проведення конгресів, форумів, круглих столів та презентацій. Таким і є лендінг для комплексу - сучасним, функціональним і інтуїтивно зрозумілим. 

Промо-сайт для КВЦ «Парковий» - це повністю адаптивний лендінг з трьома мовними версіями на СMS «1C-Бітрікс: Управління сайтом», який коректно масштабується під здатності смартфонів, планшетів або широкоформатних моніторів.

На головній сторінці сайту нижче головного меню, яке фіксується у верхній частині екрану при прокручуванні вниз (таким чином навігація по екранах лендінгу може здійснюватися і через нього), виводиться іміджевий банер на якому розміщена кнопка «забронювати», реалізована за допомогою зворотного зв'язку.

Розділи «Новини», а також фотогалереї «Локації» і «Зали» реалізовані за допомогою інфоблоків. Для розділу «Контакти» також розроблена веб-форма зворотного зв'язку.

результати співпраці

З моменту запуску лендінг пейджу, протягом перших 3 місяців надавали послуги з юзабіліті тестування. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Проект розроблений в трьох мовних версіях. Ключові моменти:

  • юзабіліті тестування проекту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс
  • розробка трьох повноцінних мовних версій (Ru, Ua, En)

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт