Aconstruction

Корпоративний сайт

«Aconstruction»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
21.12.2020
Учасники проекту:
Сергій Жигалкин
управління проектом
Василь Максімов
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Запущено корпоративний сайт для компанії Aconstruction. Проект реалізований на двох мовах за допомогою CMS Бітрікс.

На головній сторінці виводитися іміджевий банер з ефектом анімації. Після цього користувачеві пропонується вибрати стиль інтер'єру з чотирьох можливих. Кожен із стилів представлений набором фотографій і 3-д огляду основних локацій квартири: вітальня і кухня, спальня, дитяча і ванна кімната. Крім основних стилів, компанія робить акцент на те, що можна без проблем зробити проект ремонту квартири за індивідуальним стилем. Завершують головну сторінку інфоблок відгуків клієнтів і веб-форма замовлення зворотного дзвінка. Так само слід зазначити, що в футері виводяться посилання на стилі ремонту, їх короткий опис і вартість за квм.

Розділи «Акції», «Портфоліо» та «Стилі» реалізовані інфоблоками. У розділі кожного стилю відразу відкривається панорама з 3-д туром на всю ширину екрану. Під панорамою розташований перемикач по локаціях, у яких є тур. Нижче виводиться опис особливостей стилю і галерея кращих фотографій квартири. У розділі «Портфоліо» виводяться всі проекти, які можна відфільтрувати за типом. На сторінці проекту логіка контенту схожа з поданням стилів, - єдина відмінність, що спочатку виводиться інформація з іконками про важливі деталі, на які користувачеві слід звернути увагу. Розділ «Розрахувати» - цікава веб-форма калькулятор розрахунку вартості ремонту.

результати співпраці

Сайт на поточний момент виконує роль швидкого каналу продажів по Києву і області, монетизація якого досягається за допомогою налаштувань Google Adwords. З моменту запуску сайту, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1C-Бітрікс. Ключові моменти: 

  • щомісячна 2-х годинна підтримка сайту на CMS Бітрікс24
  • навчання персоналу по роботі з CMS Бітрікс24 
  • контекстна реклама з CTR 13,11% 
  • до 7 потенційних заявок з сайту в тиждень

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт