Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Блог

WEB AWARDS 2024
На сайті WEB AWARDS UA з березня 2024 року розпочалося народне голосування за звання найкращих сайтів країни! Цього року ми подаємо три проекти на участь у різних номінаціях: корпоративний сайт для «Запорізького Заводу Кольорових Металів», інтернет-вітрина для «Київського Картонно-Паперового Комбінату» та лендинг-пейдж для трейдера кабельно-провідникової продукції «Admetos»
English version is aviable now
Відкрили повноцінну англійську версію сайту. Основною цільовою аудиторією ми тепер бачимо українські компанії, які хочуть вийти на закордонний ринок, і їм потрібна або повноцінна англійська версія сайту, або окремий англомовний проект. Також це можуть бути закордонні компанії, які можуть шукати розробників в Україні для виходу на український ринок.

Однак, ми без проблем готові до спілкування з європейськими замовниками та замовниками зі США та Канади. Планується активний розвиток профілів на Сlutch, Behance та Linkedin.
Ювілей
Сьогодні веб-студії "Курсор" виповнюється 15 років. Це був дуже довгий шлях зі своїми злетами та падіннями. Однозначно можна сказати, що за всі ці роки ми змогли зберегти "обличчя" для наших клієнтів та партнерів, виступаючи оплотом стабільності та надійності. 

Цього дня хочеться побажати всім причетним: миру, добра та благополуччя. Сили та віри нашим захисникам. Менше негативу та більше радісних моментів у житті всім, хто нас знає. А наш колектив, як завжди, радий можливості продовжувати займатися улюбленою справою та якісно надавати послуги клієнтам та партнерам. 

Довгі літа, Cursor, з днем народження!
Рейтинг Веб-студій 2023
Поспішаємо повідомити про публікацію поточних рейтингів за 2023 рік на сайті IT Рейтинг України! Поточні результати - це не тільки відмінна можливість підбити попередні підсумки року, але й ознайомитися з рейтингом нашої компанії. На разі ми посідаємо 14 місце. Результати поточного рейтингу веб-студій. Дані зібрані та оброблені на 16.10.2023
Новий потік курсів з DevOps

28 жовтня розпочинається новий потік онлайн-курсів з DevOps-практик в обмін на донати для війська. Заняття проводить Володимир Мельник, технічний директор та співзасновник Tucha. Долучайтеся!


Призове місце на Web Awards UA
Проект «Закарпатський Млин», який було розроблено у листопаді 2022 року, зайняв друге місце у категорії «Споживчі товари та торгівля» на всеукраїнському конкурсі сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA (WAU).
Замовити сайт