Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Розробка лендінгу в Одесі

Потрібен швидкий старт продажу, а витрати на рекламу передбачають невеликий бюджет? Лендінг пейдж, що продає, з адаптивним дизайном під будь-які пристрої, нестандартні анімаційні ефекти HTML5, кнопки заклику до дій, останні тенденції веб-технологій для старту успішних продаж.

від 24 000 грн.

До базової вартості проекту посадкової сторінки входять: дизайн і верстка 5 «екранів» лендінга, програмування не більше двох інформаційних блоків, дві форми зворотного зв'язку, слайдер, розміщення інформації в обсязі 25 фотографій. Безкоштовна консультація щодо ведення рекламної кампанії в Google Adwords та налаштування Google Analytics.

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 30%.

Приклади лендінг-пейдж

Electro Cable Group
Лендінг пейдж
Виробництво кабельно-провідникової продукції
АО «Цулаія, Горбатенко та партнери»
Лендінг пейдж
Адвокатське Об'єднання
Майно
Лендінг пейдж
Страхування майна
TCA Ultherapy
Лендінг пейдж
Послуги апаратного омолодження
Турбота
Лендінг пейдж
Медичне страхування
Apricus
Лендінг пейдж
Сонячні колектори
Бажаєте замовити лендінг-пейдж?

Не знайшли потрібної інформації? подивіться ІНШІ варіанти ПРОЕКТІВ

Навіщо потрібен лендінг пейдж?

Веб-студія Cursor якісно виконує для вас розробку унікального лендингу «під ключ» в Одесі та інших регіонах України. Зробіть замовлення на створення оригінального та сайту, що продає у нас – і Ви не пошкодуєте!

Чим допоможе створення лендінгу

Сьогодні лендинг (landing page) — один з найрезультативніших інструментів для просування та розвитку бізнесу, збільшення продажів. Сайт у форматі лендингу є «посадовою» веб-сторінкою, односторінковий сайт, на якому відвідувачі спонукають виконати якусь конкретну цільову дію, наприклад, замовити товар/послугу, зареєструватися, оформити передплату. Лендінги використовують для збору даних користувачів, анонсу заходів, продажу однієї конкретної послуги чи товару.

Аргументи для розробки лендінгу

Продажі, що здійснюються виключно оффлайн, часто перешкоджають переходу компанії на новий рівень розвитку. Основна причина - у ігноруванні керівництвом такого каналу, як інтернет. Це, як правило, стосується малого бізнесу та невеликих ФОП, що діють за правилом: якщо щось нормально продається «з прилавка», навіщо додатково переходити в онлайн.

Інша частина підприємців намагається продати свою продукцію через безкоштовні послуги (на приклад, Olx), або пропонує свої товари через маркетплейси (наприклад, Розетку). Безумовно, це дає зростання аудиторії та впізнаваності продукту. Але за ширмою безкоштовних продажів чи через маркетплейси ховаються свої нюанси, зокрема платна реклама чи неможливість назвати магазин/товар своїм ім'ям.

Крім іншого, у різних галузях є нішеві товари/послуги, які не зовсім підходять до продажу «з прилавка»: для замовлення необхідна презентація та демонстрація їх найкращих якостей. Більше інших страждає сектор специфічних пропозицій, тому що багато послуг, які надаються в Одесі чи інших містах України, далеко не завжди можна побачити і доторкнутися.

Для перерахованих випадків рішенням буде розробка веб-сайту як лендінг, - здатний дати серйозний поштовх до зростання продажів. Він може працювати паралельно з іншими каналами, а часто і більш ефективно в комплексі з іншими джерелами онлайн реклами.

Замовлення створення лендінгу за адекватну ціну дозволяє рекламувати навіть специфічний товар чи послугу. Налаштування та підключення додатково реклами Google Adwords дасть можливість швидко збільшити обсяги реалізації, впізнаваність компанії/бренду. Також розробку лендінгу можна використовувати і для трафіку із соцмереж: посилання на сайт послуги (товару, бренду) у профілях статистично підвищує довіру до продукту.

Як зробити лендінг ефективним

Для того щоб зрозуміти, чи потрібен компанії в Одесі цільовий односторінковий сайт, і як слід підходити до процесу розробки для максимального збільшення ефективності лендінгу, необхідно продумати:

  • що можна розповісти про товар/послугу за допомогою лендінгу;
  • які унікальні властивості продукту можуть бути корисними для клієнта, які особливості товару та запити цільової аудиторії можна з його допомогою закрити;
  • як найкраще його використовувати чи застосовувати;
  • ціни, знижки, особливості оплати, доставки.

Дуже бажано мати якісні фотографії продукції/послуги та відеогайд — це справжні must have для створення лендінгу.

Якщо є сумніви, чи потрібний вам лендінг, залиште заявку на нашому сайті, описавши проект та цілі, які хотілося б досягти за допомогою лендінгу. Ми оперативно підкажемо, чи зможе розробка односторінкового сайту в нашій веб-студії допомогти вирішити поставлені завдання щодо збільшення продажів, підвищити рентабельність та підрахуємо підсумкову ціну створення сайту.

Основні функціональні можливості лендінгів

1
Тестування інтересу аудиторії до нового товару/послуги. Наочна презентація.
2
Природне спонукання відвідувача вчинити цільову дію. Швидкі відповіді на всі питання потенційних покупців.
3
Збільшення конверсії - перетворення трафіку на продаж. Анонсування акцій, знижок, новинок.
4
Ефективне збирання контактів потенційних покупців. Розширення цільової аудиторії.
5
Зростання довіри користувачів до продукту/послуги. Демонстрація позитивної репутації. Підвищення впізнаваності бренду/компанії.
Значна перевага замовлення лендінгу – його відносно помірна ціна. При цьому, дуже важливо, для досягнення намічених цілей за допомогою лендингу, підійти до його створення відповідально, глибоко опрацювати структуру та всі деталі. Тому доцільно замовити розробку односторінкового промо-сайту «під ключ» у професійній веб-студії.

Чому замовити лендинг в Одесі краще у нас

Довірте розробку односторінкового сайту нам: ставимося до виконання своєї роботи креативно та з максимальною відповідальністю! Інші причини створення лендінгу в Одесі чи інших регіонах України за допомогою нашої веб-студії Cursor:

  • За час існування компанії створили 20 лендингів, що ефективно працюють. 
  • Розробимо односторінковий сайт за вашим вибором на WordPress, Drupal, Бітрікс. 
  • Індивідуальний підхід та оформлення – красиво «упакуємо» ваші конкурентні переваги, грамотно сформулюємо для цільової аудиторії актуальне УТП, оффер. 
  • Малюємо всю графіку для лендінгу та унікальні зображення у нашій веб-студії. 
  • Верстка та ретельне тестування у всіх браузерах. 
  • Налаштовуємо результативні воронки продажу з урахуванням поведінки клієнтів, а також точки «захоплення».

Всі переваги створення лендінгу в нашій веб-студії для вас за середньоринковою ціною.

Крім того, ми були золотими сертифікованими партнерами "Бітрікс:Управління сайтом" в Україні протягом 12 років.. Розробки веб-студії Cursor відзначені нагородами та удостоєні найвищих місць в IT-рейтингах України, Києва, Одеси. Будемо раді зробити якісний лендінг і для Вас!

Залиште заявку: виконаємо розробку оригінального лендингу «під ключ» в Одесі чи інших містах виходячи з ваших запитів, маркетингових та бізнес-цілей.

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт