Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Створення сайтів на WordPress

Наша команда використовує всі основні плюси WordPress при розробці проектів, а це і швидкість установки, простота зміни зовнішнього вигляду та розширення функціоналу за допомогою готових плагінів. В принципі, сайти на Вордпресі робляться простіше та швидше, ніж на інших CMS у нашій студії. Це, звичайно ж, лендинги та невеликі корпоративні сайти, проекти без складної архіктури, де упор йде на візуальні ефекти та UI/UX.
від 48 000 грн.
У базову вартість проекту входять: дизайн і верстання 8-12 сторінок сайту, програмування не більш як чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, слайдер, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій. 

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 30%.

Приклади сайтів на WordPress

Jaguar Auto-Trans
Корпоративний сайт
Міжнародні автобусні перевезення
iGeo
Корпоративний сайт
Послуги буріння
Electro Cable Group
Лендінг пейдж
Виробництво кабельно-провідникової продукції
Закарпатський млин
Корпоративний сайт
Виробництво та продаж борошна
Paltos
Корпоративний сайт
Транспортно-експедиторська компанія
Майно
Лендінг пейдж
Страхування майна
Бажаєте замовити сайт на WordPress?

Не знайшли потрібної інформації? подивіться ІНШІ варіанти ПРОЕКТІВ

Чому вибирають wordpress

Щодня на WordPress створюється понад 500 сайтів, і ця цифра постійно зростає. Чому ж багато користувачів віддають перевагу іншим CMS? Справа в тому, що WordPress дуже простий у використанні: можна обійтися готовими темами та плагінами. Крім того, система універсальна - доступне і створення лендингів або навчальних платформ, і управління бізнесом через CRM та ERP. На WordPress можна налаштовувати практично все, що завгодно.

У репозиторії WordPress.org понад 58 тисяч плагінів із відкритим вихідним кодом. Тут і прості редактори блогів, і багато класних інструментів для електронної комерції. Плагінами користуються як адміністратори, і відвідувачі. Багато хто з них підтримується розробниками та регулярно оновлюється. Найчастіше користувачам вистачає функціонала безкоштовної версії, і їм не доводиться витрачати гроші на покупку.

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт