Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Створення сайтів на Drupal

Веб-студія Курсор робить невеликі та якісні проекти на CMS Drupal. На Друпалі наша команда може зібрати веб-сайт під індивідуальні завдання. З системою Drupal ви отримуєте безмежні можливості фреймворку та зручність повноцінної CMS. У безкоштовних модулях CMS може змінюватися скрипт і вдосконалюватись функціонал, надаючи повну свободу дій для розвитку проекту.
від 48 000 грн.
У базову вартість проекту входять: дизайн і верстання 8-12 сторінок сайту, програмування не більш як чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, слайдер, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій. 

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 30%.

Приклади сайтов на Drupal

Vmodels
Корпоративний сайт
Модельне агенство
Good Pellet
Корпоративний сайт
Продаж пелет
Sweat-X
Корпоративний сайт
Послуги лікування підвищеної пітливості
Бажаєте замовити сайт на Drupal?

Не знайшли потрібної інформації? подивіться ІНШІ варіанти ПРОЕКТІВ

ЧОМУ ВИГОДНІШЕ ЗРОБИТИ САЙТ НА DRUPAL?

Drupal — безкоштовна СMS, яку можна завантажити у вигляді ядра або збирання з наборами модулів. Відрізняється гнучкістю в налаштуванні, що робить її популярною серед розробників.

Серед основних переваг Drupal зазначимо:

  • Відкритий вихідний код та структура, що забезпечує максимальну гнучкість системи
  • Великий вибір платних та безкоштовних доповнень для розширення функціональності
  • Проста у використанні та налаштуванні мультимовність.

Drupal - відкрита система, яку можна налаштувати для вирішення різних завдань. У стандартній комплектації двигун оснащений небагатим набором функцій, необхідних CMS, проте легко розширюється завдяки підключенню модулів. Drupal підходить як професійним розробникам, здатним на основі ядра зібрати власну конфігурацію системи, так і веб-майстрам-початківцям, які можуть використовувати готові збірки.

Вибираючи Drupal, необхідно адекватно оцінити його функціональність та складність освоєння. Двигун ефективний, коли потрібно створити великий проект, який відрізнятиметься стабільністю та високим рівнем безпеки. Для запуску ж невеликих блогів та магазинів є набагато зручніші інструменти як серед CMS, так і в ніші конструкторів сайтів.

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт