Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Розробка інтернет-магазинів в Одесі

Ми розробляємо не просто електронні магазини, а інтернет-магазини, які приносять прибуток! Адаптивний дизайн під будь-які пристрої, зручна робота з каталогом і фільтрами товарів, оформлення замовлення з турботою про користувача, автоматизація роботи сайту з бухгалтерськими програмами, можливість отримувати оплату онлайн без зайвих турбот, - все це ми вміємо подати таким чином, щоб ви відразу змогли отримувати прибуток.
від 144 000 грн.
У базову вартість проекту входять: дизайн і верстання 16-20 сторінок сайту, програмування каталогу продукції, два фільтра за основними характеристиками товару, цінове і алфавітне сортування, сторінка товару, не більше чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, кошик товарів, оформлення замовлення, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій. 

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 30%.

Приклади інтернет-магазинів

Pierre Cardin Україна
Інтернет магазин
Одяг та взуття світового бренду
Ультрасвіт
Інтернет магазин
Салон світла та декору
Стальканат-Сілур
Інтернет магазин
Завод виробник метизної продукції
Бажаєте замовити інтернет-магазин?

Не знайшли потрібної інформації? подивіться ІНШІ варіанти ПРОЕКТІВ

Навіщо потрібен інтернет-магазин?

Інтернет-магазин – це не лише можливість охоплення нової аудиторії. Це єдиний спосіб виходу на локальний чи світовий ринок, глобалізації бізнесу та підвищення прибутку. Понад 80% українців щодня користуються інтернетом. Приблизно 35% з них регулярно здійснюють онлайн-покупки. Поки що у ваших конкурентів. Але вже найближчим часом вони зможуть купувати в інтернеті ваші товари.

У веб-студії Cursor ви можете замовити розробку магазину будь-якого типу: від невеликого лендінгу (для продажу кількох товарних позицій) до повноцінного маркетплейсу (де буде представлена продукція різних брендів). Наша компанія співпрацює із замовниками як із Києва, так і з інших регіонів. Усі послуги виконуються під ключ.

3 причини створення інтернет магазину

Запустити інтернет магазин слід з кількох причин. По-перше, такий формат бізнесу відрізняється високою рентабельністю. Інтернет магазин (з урахуванням його створення, просування) обходиться значно дешевше за підтримку звичайної торгової точки в Києві чи іншому місті. А кількість його покупців у рази більша. Причому обмежена лише якістю рекламних кампаній, ефективністю просування.

По-друге, інтернет магазин є більш гнучким щодо продажів. Тут можна за лічені миті реалізовувати будь-які інструменти: рекламні банери, акції, інтерактиви, знижки тощо. Це дозволяє контролювати рівень продажів, кількість замовлень, а також аналізувати цільову аудиторію.

По-третє, інтернет магазин — це найшвидший спосіб виходу на глобальний ринок та початку продажів за межами Києва, Вінниці чи інших міст. Розробки всього одного сайту вам буде достатньо для охоплення кількох регіонів і навіть країн. При цьому сам магазин може бути оформлений кількома мовними версіями. А його ціни — вказані у різній валюті. За рахунок цього замовляти товари зможуть клієнти не лише з різних міст, а й із різних країн.

Яким має бути магазин в інтернеті?

Щоб інтернет-магазин приніс достатньо прибутку, важливо відповідально підійти до його розробки. Насамперед необхідно визначитися з типом сайту. Для продажу невеликої кількості товарів підійдуть односторінкові лендінги. Вони вирізняються простотою розробки, легким обслуговуванням. А для розміщення широкого асортименту слід вибирати повноцінні інтернет магазини з каталогом.

Друга важлива особливість – функціонал. Інтернет-магазин давно перестав бути просто онлайн-вітриною. Сучасні послуги дозволяють покупцям вивчати актуальний асортимент, оформляти замовлення, брати участь в інтерактивах, спілкуватися з консультантом і не тільки. Залежно від потрібного функціоналу, в інтернет-магазині можуть бути реалізовані: діалогове вікно, система фільтрації товарів, розділ з акційними пропозиціями тощо.

І одна з найважливіших складових – дизайн. Інтерфейс інтернет магазину має відповідати перевагам потенційної аудиторії. Крім того, він повинен бути зрозумілим, легким та зручним в управлінні. Створенням таких сайтів займається наша веб-студія. Ми виконуємо розробку онлайн-магазинів під ключ і враховуємо всі особливості цільової аудиторії бізнесу, товарів, що реалізуються.

Основні функціональні можливості інтернет-магазинів

1
Розширення аудиторії. Інтернет-магазин дозволяє охоплювати покупців з різних районів, міст, країн: від Києва до Дубліна. Область охоплення залежить лише від можливостей вашого бізнесу.
2
Персоналізований продукт. Ви зможете надавати персональні пропозиції потенційним клієнтам та корисну інформацію для них.
3
Цілодобова робота. Поки офлайн-магазини працюють з 9:00 до 20:00, інтернет-магазини продають у режимі 24/7 щодня (навіть у вихідні та свята).
4
Якісний аналіз. Автоматизований процес продажів дозволяє відстежувати дії користувачів по всьому шляху замовлення: від вибору товару до оформлення доставки.
5
Швидкість запуску. За допомогою веб-студії Сursor ви зможете запустити свій повномасштабний магазин в інтернеті лише за кілька тижнів з моменту появи бізнес-ідеї.

Чому розробку інтернет- магазину варто замовляти у нас?

Сursor – ваш надійний партнер у запуску бізнесу в інтернеті. Наша веб-студія має великий досвід розробки онлайн-магазинів у Києві та інших містах. Створення кожного проекту виконується під ключ. Ми самостійно:

 1. Аналізуємо нішу та визначаємо особливості конкурентів, щоб розробити ефективніший інтернет магазин;
 2. Малюємо унікальний дизайн для сайту, який відповідає корпоративному стилю бізнесу та відповідає основним перевагам його цільової аудиторії;
 3. Програмуємо майбутній інтернет ресурс у повній відповідності до необхідного функціоналу;
 4. Адаптуємо готовий сайт під усі стандартні дозволи, комп'ютерні та мобільні браузери;
 5. Заповнюємо каталоги інтернет магазину, налаштовуємо фільтри, додаємо знижки та не тільки.

Від вас потрібно лише узгодити майбутні роботи перед початком створення ресурсу та перевірити готовий результат після завершення розробки магазину.

Від вас потрібно лише узгодити майбутні роботи перед початком створення ресурсу та перевірити готовий результат після завершення розробки магазину.

 • досвід розробки сайтів та магазинів на Бітріксі понад 13 років;
 • робота також з Opencart та Wordpress;
 • великий досвід роботи з системою 1С (провели інтеграцію на 12 проектах).

Наша студія регулярно займає топові місця в IT рейтингу України. За більш ніж 13 років роботи ми успішно запустили 25 інтернет-магазинів, много з яких досі працюють та стабільно приносять своїм власникам прибуток. Наступний: ми готові розробити для вас!

Оформляючи замовлення на створення інтернет-магазину у веб-студії Cursor, ви отримуєте:

 • Компетентну допомогу з особливостей майбутнього магазину (проконсультуємо, підкажемо, допоможемо);
 • Оперативну розробку інтернет-магазину (виконуємо замовлення суворо у встановлені терміни);
 • Комплексну послугу у форматі «під ключ» (не тільки розробляємо сайти, а й інтегруємо їх із 1С бухгалтерією);
 • Економію бюджету (пропонуємо одні з найкращих цін у Києві на розробку інтернет-магазинів).

Як бонус – ви отримуєте якісний розвиток магазину після його запуску. Наша команда займається не лише розробкою інтернет-магазинів, але й їх просуванням: комплексне SEO, контекстна реклама Google Adwords тощо.

Але головне — вам надається повноцінний бізнес, повністю готовий до роботи в Києві або іншому місті. Щоб отримати його за лояльною ціною, достатньо замовити послугу створення інтернет-магазину у нашій студії. Для цього заповніть форму замовлення на сайті та не забудьте відповісти на дзвінок нашого менеджера.

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт