Ультрасвіт

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

«Ультрасвіт»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.11.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка
Дмитро Качанов, Костянтин Паращевін
програмування

«Ультрасвіт» - це повністю адаптивний інтернет-магазин для однойменної оффлайн-мережі магазинів освітлення, меблів і деталей інтер'єру, розроблений на CMS «Бітрікс: Управління сайтом - Малий бізнес».

Відразу під рядком меню на головній сторінці виводиться іміджевий банер, під яким розташована остання колекція товарів. Нижче знаходяться блоки «Топ продажів» і «Sale», під якими закріплена форма зворотного зв'язку.

Великий обсяг роботи був проведений над функціоналом карток товару і процедури оформлення замовлення:

  • В інтернет-магазині реалізовано адаптивний кошик з спливаючими повідомленнями. В процесі оформлення замовлення розроблено підключення модуля «Нова пошта» для швидкого вибору відділення доставки.
  • Замовлення на сайті можна зробити як через особистий кабінет, так і без реєстрації. В останньому випадку користувач автоматично фіксується в базі за поштовою адресою. При необхідності цей користувач потім може зайти в особистий кабінет, використовуючи e-mail в якості логіна.
  • В особистому кабінеті можна редагувати особисті дані, моніторити історію замовлень, скасовувати замовлення.
  • Картка товару містить фотогалерею з можливістю збільшення фото, а також опис і характеристики. Інформацією про товар можна поділитися в соціальних мережах. Нижче блок з характеристиками виводяться слайдери «Супутні товари» і «Схожі товари».

Розділ «Продукція» створений за допомогою модуля каталогу і містить 9 підрозділів, кожен з яких містить унікальний набір фільтрів. На сторінці списку товарів виводяться наступні властивості: акція, новинка і відсоток знижки. Також налаштовано сортування за ціною, абеткою, кількістю і властивостями акція / новинка. На сайті реалізований пошук по каталогу. Характеристики товара, такі як: найменування, ціна, наявність на складі, - завантажуються і оновлюються за розкладом за допомогою .csv формату.

Окремо реалізований розділ «Стилі», який, по суті, є фільтром розділу «Продукція», але дає користувачам швидше знаходити потрібний по стилю інтер'єру товар із головного меню.


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації по номерам: +38 (050) 922-10-72 и +38 (094) 807-40-77.