Ультрасвіт

Інтернет магазин

«Ультрасвіт»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.11.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка
Дмитро Качанов, Костянтин Паращевін
програмування

«Ультрасвіт» - це повністю адаптивний інтернет-магазин для однойменної оффлайн-мережі магазинів освітлення, меблів і деталей інтер'єру, розроблений на CMS «Бітрікс: Управління сайтом - Малий бізнес».

Відразу під рядком меню на головній сторінці виводиться іміджевий банер, під яким розташована остання колекція товарів. Нижче знаходяться блоки «Топ продажів» і «Sale», під якими закріплена форма зворотного зв'язку.

Великий обсяг роботи був проведений над функціоналом карток товару і процедури оформлення замовлення:

  • В інтернет-магазині реалізовано адаптивний кошик з спливаючими повідомленнями. В процесі оформлення замовлення розроблено підключення модуля «Нова пошта» для швидкого вибору відділення доставки.
  • Замовлення на сайті можна зробити як через особистий кабінет, так і без реєстрації. В останньому випадку користувач автоматично фіксується в базі за поштовою адресою. При необхідності цей користувач потім може зайти в особистий кабінет, використовуючи e-mail в якості логіна.
  • В особистому кабінеті можна редагувати особисті дані, моніторити історію замовлень, скасовувати замовлення.
  • Картка товару містить фотогалерею з можливістю збільшення фото, а також опис і характеристики. Інформацією про товар можна поділитися в соціальних мережах. Нижче блок з характеристиками виводяться слайдери «Супутні товари» і «Схожі товари».

Розділ «Продукція» створений за допомогою модуля каталогу і містить 9 підрозділів, кожен з яких містить унікальний набір фільтрів. На сторінці списку товарів виводяться наступні властивості: акція, новинка і відсоток знижки. Також налаштовано сортування за ціною, абеткою, кількістю і властивостями акція / новинка. На сайті реалізований пошук по каталогу. Характеристики товара, такі як: найменування, ціна, наявність на складі, - завантажуються і оновлюються за розкладом за допомогою .csv формату.

Окремо реалізований розділ «Стилі», який, по суті, є фільтром розділу «Продукція», але дає користувачам швидше знаходити потрібний по стилю інтер'єру товар із головного меню.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
купить люстры Львов 9
светильники купить Хмельницкий 2
торшеры Львов 10
уличные светильники Хмельницкий 5

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт