Розробка сайтів на Бітрікс - Хмельницький, Одеса, Київ, Україна

Повернутися назад

Ми є золотим сертифікованим партнером «Бітрікс» в Одесі, Києві, Хмельницькому і Україні, і можемо запропонувати нестандартні і високотехнологічні рішення для програмування модулів цієї системи. «Бітрікс: Управління сайтом» - професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки і успішного розвитку будь-якого бізнесу в мережі.

Ліцензія CMS Бітрікс продається в чотирьох редакціях. Кожна редакція продукту відрізняється за своїми функціональними можливостями. Можливості продукту залежать від наявності певних модулів в редакції. Нижче приводиться вартість всіх шести редакцій, які необхідні для реалізації різних типів проектів. Ви можете звернутися за консультацією до наших фахівців з вибору редакції для розробки.

СMS Бітрікс Старт

Керуйте контентом вашого сайту професійно: створюйте сторінки та розділи, публікуйте новини, статті, каталоги, розподіліть права доступу до сайту.

СMS Бітрікс Стандарт

Створюйте інтерактивні сайти: спілкуйтесь з відвідувачами на форумах та блогах, проводьте опитування, організуйте спільноти, фотогалереї, відправляйте розсилки підписчикам.

СMS Бітрікс Малий бізнес

Відкрийте свій інтернет-магазин з мінімальними витратами. Додайте будь-яку кількість товарів до каталогу, керуйте знижками та доставкою. Інтегруйте магазин з бухгалтерською програмою.

CMS Бітрікс Бізнес

Більше, ніж інтернет-магазин. Розширюйте можливості вашого сайту: керуйте продажами товарів, послуг, електронного контенту. Інтегруйте магазин з різними сервісами та створюйте спільноти.

Вибір редакції Бітрікс

При розробці сайтів на CMS Бітрікс, є особливості вибору редакції продукту, який повноцінно підходить під той чи інший тип проекту. Оскільки «Бітрікс: Управління сайтом» має 6 редакцій, зустрічаються випадки, коли клієнт неправильно розуміє призначення CMS і може для невеликого корпоративного сайту придбати не ту редакцію. 

Наприклад, редакцію «Бізнес», яка коштує 19 тисяч гривень, що може дорівнювати половині вартості хорошого корпоративного сайту. Але насправді ця редакція просто не потрібна для такого типу проекту. 

Тому дбаючи про те, щоб клієнт не переплачував за непотрібні функції програмного забезпечення (крім випадків, коли продукт береться на перспективу) ми пропонуємо брати до уваги пам'ятку нижче, щоб було зрозуміло, якому з наших типів проектів яка редакція краще підходить.


Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт