Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Створення сайтів на Bitrix

Ми були золотими сертифікованими партнерами "Бітрікс:Управління сайтом" в Україні протягом 12 років. На цій CMS ми можемо запропонувати нестандартні та високотехнологічні рішення практично під будь-який запит клієнта. Починаючи з 24.02.2022, ми робимо розробку нових сайтів на Бітріксі лише зі «старими» українськими ліцензіями, або надаємо технічну підтримку проектам, які нам цікаві і клієнт готовий далі працювати з Бітрікс.
від 48 000 грн.
У базову вартість проекту входять: дизайн і верстання 8-12 сторінок сайту, програмування не більш як чотирьох інформаційних блоків, дві-три форми зворотного зв'язку, слайдер, розміщення інформації в обсязі 50 сторінок і 50 фотографій. 

«!» При додаванні додаткової мовної версії вартість зростає від 20 до 30%.

Приклади сайтів на Бітрікс

Pierre Cardin Україна
Інтернет магазин
Одяг та взуття світового бренду
Projy
Корпоративний сайт
Продаж проекторів
IDM
Інтернет-вітрина
Теплові насоси з Австрії
Orion Буд
Корпоративний сайт
Ремонтно-будівельна компанія
Стальканат-Сілур
Інтернет магазин
Завод виробник метизної продукції
TCA Ultherapy
Лендінг пейдж
Послуги апаратного омолодження
Бажаєте замовити сайт на Bitrix?

Не знайшли потрібної інформації? подивіться ІНШІ варіанти ПРОЕКТІВ

Редакції CMS Бітрікс

СMS БІТРІКС СТАРТ

Редакція «Старт» дозволяє з найменшими витратами часу та засобами відкрити представництво компанії в Інтернеті або перенести наявний сайт на нову систему.

75 $
Докладніше
СMS БІТРІКС СТАНДАРТ

«Бітрікс: Управління сайтом – Стандарт» – популярна редакція продукту, що включає всі необхідні інструменти для керування інтерактивним веб-проектом.

180 $
Докладніше
СMS БІТРИКС МАЛИЙ БІЗНЕС

Редакція «Малий бізнес» дозволяє з мінімальними витратами створити власний інтернет-магазин, підтримувати роботу дилерських мереж та керувати контентом сайту.

330 $
Докладніше
СMS БІТРИКС БІЗНЕС

Управління сайтом «Бізнес» надає широкі можливості для організації колективної роботи над сайтом, управління партнерськими мережами та розвитку електронної торгівлі.

720 $
Докладніше

ВИБІР РЕДАКЦІЇ БІТРИКСУ

Ліцензія CMS Бітрікс продається в чотирьох редакціях. Кожна редакція продукту відрізняється за своїми функціональними можливостями. Можливості продукту залежать від наявності певних модулів в редакції. Нижче приводиться вартість всіх чотирьох редакцій, які необхідні для реалізації різних типів проектів. Ви можете звернутися за консультацією до наших фахівців з вибору редакції для розробки.

При розробці сайтів на CMS Бітрікс, є особливості вибору редакції продукту, який повноцінно підходить під той чи інший тип проекту. Оскільки «Бітрікс: Управління сайтом» має 6 редакцій, зустрічаються випадки, коли клієнт неправильно розуміє призначення CMS і може для невеликого корпоративного сайту придбати не ту редакцію. 

Наприклад, редакцію «Бізнес», яка коштує 19 тисяч гривень, що може дорівнювати половині вартості хорошого корпоративного сайту. Але насправді ця редакція просто не потрібна для такого типу проекту. 

Тому дбаючи про те, щоб клієнт не переплачував за непотрібні функції програмного забезпечення (крім випадків, коли продукт береться на перспективу) ми пропонуємо брати до уваги пам'ятку нижче, щоб було зрозуміло, якому з наших типів проектів яка редакція краще підходить.

Клієнти

Співпрацюємо з лідерами ринку та разом з ними завжди ставимо лише високі цілі.

Замовити сайт