Ми є золотим сертифікованим партнером «Бітрікс» в Україні, і можемо запропонувати нестандартні і високотехнологічні рішення для програмування модулів цієї системи. «Бітрікс: Управління сайтом» - професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки і успішного розвитку будь-якого бізнесу в мережі.

Перший сайт

Почніть свій бізнес в онлайні: створіть інтернет-представництво, сайт-візитівку або інший невеликий «легкий» сайт — з мінімальним навантаженням на хостинг.

Старт

Керуйте контентом вашого сайту професійно: створюйте сторінки та розділи, публікуйте новини, статті, каталоги, розподіліть права доступу до сайту.

Стандарт

Створюйте інтерактивні сайти: спілкуйтесь з відвідувачами на форумах та блогах, проводьте опитування, організуйте спільноти, фотогалереї, відправляйте розсилки підписчикам.

Малий бізнес

Відкрийте свій інтернет-магазин з мінімальними витратами. Додайте будь-яку кількість товарів до каталогу, керуйте знижками та доставкою. Інтегруйте магазин з «1С» та «Яндекс.Маркет».

Експерт

Все, що потрібно для створення сучасного порталу для ЗМІ: технологічна основа для розробки сайту-інформаційного порталу зі своєю соціальною мережею та спільнотами.

Бізнес

Більше, ніж інтернет-магазин. Розширюйте можливості вашого сайту: керуйте продажами товарів, послуг, електронного контенту, автоматизуйте опрацювання замовлень, Інтегруйте магазин з «1С», підтримуйте партнерські мережі, оцінюйте витрати на рекламу, створюйте спільноти.


Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації по номерам: +38 (050) 922-10-72 и +38 (094) 807-40-77.