FDS

Корпоративний сайт

«FDS»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
06.06.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування, наповнення

Для компанії «ФДС», що займається знезаражувальною обробкою імпортованих і експортованих підкарантинних матеріалів, розроблений корпоративний сайт.

Основним завданням проекту є інформування користувачів щодо фумігаційних напрямках діяльності компанії, демонстрація конкурентних переваг за рахунок нестандартного, але лаконічного дизайну, а також можливості отримання оперативного зворотного зв'язку від користувачів.

Сайт для Фум Дез Сервісу - це двомовний, повністю адаптивний проект на СMS «1C-Бітрікс: Управління сайтом» з анімацією HTML5, який коректно масштабується під здатності смартфонів, планшетів або широкоформатних моніторів.

На головній сторінці сайту нижче головного меню виводиться слайдер з іміджевими фотографіями основних послуг компанії, нижче виводиться блок з інформацією щодо компанії, анімований блок переваг і слайдер партнерів.

Розділи «Послуги», «Сертифікати» і «Партнери» реалізовані за допомогою інфоблоків, а в розділі контакти розроблена веб-форма зворотного зв'язку.

результати співпраці

З моменту запуску корпоративного сайту, протягом перших 3 місяців надавали послуги з юзабіліті тестування. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Проект розроблений в двух мовних версіях. Ключові моменти:

  • юзабіліті тестування проекту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс
  • розробка двух повноцінних мовних версій (Ua, En)

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт