Dolphin OU

Корпоративний сайт

«Dolphin OU»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
12.09.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення

Для компанії Dolphin OU, що займається професійними рішеннями питань в галузі ремонту суден, розроблений корпоративний сайт.

Основним завданням проекту є інформування користувачів про якісні вузькоспеціалізованих послуги компанії за рахунок нестандартного, але лаконічного дизайну, а також можливості отримання оперативного зворотного зв'язку від користувачів.

Сайт для компанії Dolphin OU - це двомовний, повністю адаптивний проект на СMS «1C-Бітрікс: Управління сайтом» з анімацією HTML5, який коректно масштабується під здатності смартфонів, планшетів або широкоформатних моніторів.

На головній сторінці сайту нижче головного меню виводиться нестандартний слайдер з іміджевими фотографіями основних послуг компанії, під слайдером виводиться новинний блок, що складається з трьох останніх новин.

Розділи «Новини» і «Сертифікати» реалізовані за допомогою інфоблоків, а в розділі контакти розроблена веб-форма зворотного зв'язку.

результати співпраці

З моменту запуску корпоративного сайту, протягом перших 3 місяців надавали послуги з юзабіліті тестування. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Проект розроблений в двух мовних версіях. Ключові моменти:

  • юзабіліті тестування проекту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс
  • розробка двух повноцінних мовних версій (En, Ru)

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт