Залишити заявку

Ви можете залишити заявку з цікавого питання або зв'язатися для отримання консультації за номерами:
Ваше ім'я
E-mail
Контактний телефон
Короткий опис завдання

Портфоліо

Стальканат-Сілур

22.01.2021
Стальканат-Сілур
Стальканат-Сілур
Стальканат-Сілур

Учасники проекту:

Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Колодій
верстка
Костянтин Паращевін
програмування
Олексій Боснак
наповнення
Стальканат-Сілур

Про проект

Офіційний інтернет-магазин найбільшого виробника метизної продукції в східній Європі - ПрАТ «ВО «Стальканат-Сілур». У магазині представлені найбільш поширені типи канатів і дроту, вироблених цим підприємством.

Дизайн і юзабіліті проекту розроблені у відповідності зі стилістикою і юзабіліті корпоративного сайту, з урахуванням особливості поведінки користувачів інтернет-магазинів і галузі клієнта.

Основа розробки - модуль Бітрікс «Торговий каталог», в якому налаштовані товари з торговими пропозиціями, так і прості товари. На списку товарів, в розділі «Канати», використовуються теги для фільтрації за типом призначення. Основні категорії товарів, - канати і дріт, - реалізовані торговими пропозиціями, базовими властивостями зв'язку з ціною у яких є, - діаметр вироби і довжина. На сторінці товару інтегрована веб-форма «Швидке замовлення». Оновлення залишків у товарів відбувається по артикулу через імпорт файлу з .csv формату.

Користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення і створюють автоматично нового користувача в базі. Налаштовані 4 способи доставки, в тому числі Delivery, SAT та НоваяПочта через API; на сайті можлива оплата онлайн так і по виставленої рахунку-фактурі. Цікаво, що з рахунок фактурами користувач працює через особистий кабінет, туди завантажуються скориговані рахунки, або кілька рахунків, в залежності від складу замовлення.

В особистому кабінеті доступні вкладки з управління реєстраційними даними, історією замовлень і поточними замовленнями. Реалізована персональна знижка.

Крім каталогу, на сайті розміщена інформація про компанії, доставку та оплату, реквізити і гарантії, - у відповідних розділах; підрозділи акції і статті реалізовані за допомогою інфоблоків Бітрікса. Протягом 6 місяців здійснювалось комплексне просування сайту.

Стальканат-Сілур
Хочете замовити подібний проект?

ДИЗАЙН САЙТУ

Слідкуйте за нашими унікальними проектами, новинами та акціями в соціальних мережах

РЕЗУЛЬТАТИ СПІВПРАЦІ

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
канат стальной 1
канаты стальные цена 4
стальной трос 5
Хочете ефективне просування сайту?

схожі проекти

Pierre Cardin Україна
Інтернет магазин
Одяг та взуття світового бренду
КонтраBanda
Інтернет магазин
Одяг та взуття за доступними цінами
Ультрасвіт
Інтернет магазин
Салон світла та декору

заявка на послугу

Название формы
Замовити сайт