Стальканат-Сілур

Інтернет магазин

«Стальканат-Сілур»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
22.01.2021
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Колодій
верстка
Костянтин Паращевін
програмування
Олексій Боснак
наповнення
Офіційний інтернет-магазин найбільшого виробника метизної продукції в східній Європі - ПрАТ «ВО «Стальканат-Сілур». У магазині представлені найбільш поширені типи канатів і дроту, вироблених цим підприємством.

Дизайн і юзабіліті проекту розроблені у відповідності зі стилістикою і юзабіліті корпоративного сайту, з урахуванням особливості поведінки користувачів інтернет-магазинів і галузі клієнта.

Основа розробки - модуль Бітрікс «Торговий каталог», в якому налаштовані товари з торговими пропозиціями, так і прості товари. На списку товарів, в розділі «Канати», використовуються теги для фільтрації за типом призначення. Основні категорії товарів, - канати і дріт, - реалізовані торговими пропозиціями, базовими властивостями зв'язку з ціною у яких є, - діаметр вироби і довжина. На сторінці товару інтегрована веб-форма «Швидке замовлення». Оновлення залишків у товарів відбувається по артикулу через імпорт файлу з .csv формату.

Користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення і створюють автоматично нового користувача в базі. Налаштовані 4 способи доставки, в тому числі Delivery, SAT та НоваяПочта через API; на сайті можлива оплата онлайн так і по виставленої рахунку-фактурі. Цікаво, що з рахунок фактурами користувач працює через особистий кабінет, туди завантажуються скориговані рахунки, або кілька рахунків, в залежності від складу замовлення.

В особистому кабінеті доступні вкладки з управління реєстраційними даними, історією замовлень і поточними замовленнями. Реалізована персональна знижка.

Крім каталогу, на сайті розміщена інформація про компанії, доставку та оплату, реквізити і гарантії, - у відповідних розділах; підрозділи акції і статті реалізовані за допомогою інфоблоків Бітрікса.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
стальной канат 10
канаты стальные цена 9
стальные канаты оптом 6

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт