Добрознак

Інтернет-вітрина

«Добрознак»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
30.01.2015
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування

Лідер в сфері виробництва і реалізації нагородної продукції. Перша нагородна агенція «Добрознак» поставила перед нами завдання оперативної розробки  сайту, що продає, цікавого користувачеві і в сучасному тренді.

На головній сторінці представлений слайдер ключових категорій продукції, новинний блок, слайдер, який представляє компанії-партнери. Структура проекту охопила весь спектр пропонованої продукції: сайт розділений на 6 основних категорій, кожна з яких містить підрозділи з описом, каталогом у вигляді фотогалереї або ж таблицею із зазначенням вартості виробів, доповненої супутньої фотографією.

Така інтернет-вітрина була створена нами за допомогою модуля інфоблоків «1С-Бітрікс: Управління сайтом» для спрощення подальшої роботи з каталогом. Проект наповнений фотографіями, текстами і таблицями «під ключ». Розроблена веб-форма - «відправити запит». Сам контент і розміщення інформації витримані в загальній стилістиці з дизайном сайту.

Висловлюємо окрему подяку компанії «Добрознак» за саму адекватну і оптимально швидку підготовку матеріалів за весь час існування студії.

результати співпраці

У 2014 році ми виконали ре-дизайн старого сайту, який був неякісно зроблений на CMS WordPress. З моменту закінчення розробки регулярно надаємо послуги з внутрішньої технічної оптимізації сайту. У 2015 році, на основі ліцензії 1С-Бітрікс, був розроблений другий сайт для представництва в Казахстані. Ключові моменти: 

  • міграція сайту з WordPress на 1С-Бітрікс
  • регулярні роботи над внутрішньою оптимізацією проекту
  • розробка 2 сайтів на одній ліцензії CMS 1С-Бітрікс

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт