Турбота

Лендінг пейдж

«Турбота»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
02.12.2019
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн, верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Розроблено адаптивний лендінг для продукту компанії УПСК - «Турбота про ближнього». Основна мета проекту - показати переваги нового страхового продукту на ринку в порівнянні з аналогами. Акцент в дизайні був зроблений на плавні лінії і «спокійну» кольорову гаму, що викликає у користувачів асоціації з надійністю і спокоєм, при замовленні послуги.

Головне меню фіксується по мірі пересування між об'єктами вниз. На панелі меню розміщена веб-форма «Купити онлайн» для швидкого захоплення контактів. На першому екрані розміщений статичний банер зі слоганом, нижче виводяться два текстових блоки: з перевагами і описом програми, під ними розташовується основний інформаційний блок з перерахуванням того, що входить в тарифи продукту і саму тарифну сітку. Далі йде інфоблок «Відгуки». Завершує лендінг блок з веб-формою з загальних питань. Проект реалізований на CMS WordPress.

результати співпраці

Лендінг-пейдж на поточний момент виконує роль швидкого каналу продажів по Києву та області, монетизація якого досягається за допомогою налаштувань Google Adwords. Ключові моменти: 

  • контекстна реклама з CTR 10,42% 
  • до 10 продаж з сайту в тиждень 
  • навчання персоналу по роботі з CMS WordPress

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт