BodyLab

Корпоративний сайт

«BodyLab»

Іміджевий банер, блоки «Моя історія» і «Для кого створено Body Lab»

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
28.02.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Костянтин Паращевін
верстка
Дмитро Качанов
програмування, наповнення
Пропонуємо вашій увазі новий проект – корпоративний двомовний сайт BodyLab для Лідії Зейдан, адаптований під усі типи пристроїв. Сайт розроблений на платформі «1С-Бітрикс» та поєднує в собі велику кількість функцій, які були ретельно опрацьовані нашими спеціалістами:

1. Можливість інтерактивного заказу. Можна одразу заказати потрібний пакет послуг за допомогою корзини товарів та процедури оформлення заказу. Окрім того, цікавим способом вирішена проблема запису на консультацію. Натиснувши кнопку «Записатися на консультацію», ви переходите до блоку з календарем, де можна побачити, коли та в який час є вільний час для консультації, записатися та отримати підтвердження в оперативному режимі.

2. Багато розділів меню («Партнери», «Питання та відповіді», «Новини», «Бутік», «Поради експерта», «Відео» та «BodyLab в обличчях») були реалізовані інфоблоками. При цьому розділ «Поради експерта» складається з статей, які поділени на декілька категорій по принципу сфер життя, суміжних з тематикою сайту.

3. Багато уваги було приділено роботі над особистим кабінетом користувача сайту. Окрім профілю користувача, в особистому кабінеті реалізована «Бібліотека знань», в яку завантажуються корисні книги та статті від Лідії Зейдан для зареєстрованих учасників проекту в .pdf-форматі.

4. В особистому кабінеті для клієнта доступний його індивідуальний календар. Це органайзер, куди потрібно вносити інформацію про кількість приймань їжі, об’єми випитої рідини, фізичну активність тощо. Записи можна вести щоденно та переглядати при цьому інформацію за попередні дні.

Щоб користувачі, які зацікавлені проектом, мали можливість отримувати його новини, була реалізована веб-форма підписки на розсилку.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт