JAXX

Корпоративний сайт

«JAXX»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
23.05.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування, наповнення

Створення корпоративного сайту торгової марки - відповідальна робота, від якої залежить подальший успіх компанії і попит на продукцію, що реалізовується нею. Саме такий промо-проект розроблений для ТОВ «ЕФ Груп» з повним усвідомленням поставленої задачі і досягненням цілей поставлених замовником.

Сайт для ТМ Jaxx - це двомовний, повністю адаптивний проект на СMS «1C-Бітрікс: Управління сайтом» з анімацією HTML5, який коректно масштабується під здатності смартфонів, планшетів або широкоформатних моніторів.

На головній сторінці сайту у верхній частині екрану, нижче головного меню, виводиться слайдер з іміджевими фотографіями. Нижче виводяться анімовані блоки, які демонструють переваги і унікальність продукту компанії, завершує головну сторінку анімація основних напрямків продукції.

Розділ «Продукція» реалізований за допомогою інфоблоків. На сторінці товару присутня веб-форма «Стати партнером», також вона дублюється в однойменному розділі, ще одна «точка входу» зворотного зв'язку реалізована розділі «Контакти». Сайт розроблений, наповнений і перекладений «під ключ».

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
стиральный порошок от производителя 1
стиральный порошок опт 10
купить порошок оптом 10

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт