Natsubo

Лендінг пейдж

«Natsubo»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
18.05.2018
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення
Розроблено адаптивний лендінг для бренду Natsubo. Головне меню фіксується в міру пересування між об'єктами вниз. На першому екрані розміщений статичний банер зі слоганом, нижче виводитися текстовий блок «Що таке парова маска?», Під ним розташовується текстовий блок з зображеннями. У блоці «Користь», завдяки ілюстраціям і орнаменту, акцентується увага на перевагах продукту. У блоці «Застосування» за допомогою іконок показується де можна використовувати продукти Natsubo.

Нижче виводитися ключовий блок лендінгу, - «Аромати», в якому перераховуються типи продукції, вказана їх вартість, і реалізована веб-форма призову до дії. У наступному розділовому блоці розміщені сертифікати бренду.

Далі йде інфоблок «Питання». По кліку на назву питання відбувається розкриття тексту. Нижче виводитися текстовий блок, - «Оптова пропозиція». Завершує лендінг блок з веб-формою з загальних питань. Проект реалізований на CMS Бітрікс.

результати співпраці

З моменту запуску лендінгу, протягом перших 3 місяців надавали послуги з юзабіліті тестування. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS Бітрікс. Ключові моменти:     
          
  • юзабіліті тестування проекту на CMS Бітрікс;             
  • навчання персоналу по роботі з CMS Бітрікс.      

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт