Тепла Хата

Інтернет-вітрина

«Тепла Хата»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
15.03.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
программування, наповнення
Розроблено корпоративний сайт для компанії «Тепла Хата», яка займається інжинірингом та будівництвом котельних на твердому паливі під ключ.

Основною ідеєю реалізації проекту є структурована подача інформації щодо рішень для котельних на базі твердого палива, демонстрація конкурентних переваг за рахунок асоціативного дизайну і зрозумілої навігації, а також можливість отримання оперативного зворотного зв'язку від користувачів.

Проект повністю адаптивний, і без проблем коректно масштабується під роздільні здатності смарфонів, планшетів або широкоформатних моніторів.

На головній сторінці сайту представлено слайдер з іміджевими фотографіями основних напрямків компанії, блок послуг, переваг, дві веб-форми і бренди продукції що просувається. Головне меню фіксується при прокручуванні сторінок донизу.

Розділи «Продукція», «Новини» і «Об'єкти» реалізовані інфоблоками за допомогою «1С-Бітрікс: Управління сайтом», в розділі «Контакти» реалізована ще одна веб-форма зворотного зв'язку. Каталог продукції являє собою інтернет-вітрину рішень для котельних під ключ з описом, перевагами, інструкціями до експлуатації і технічними характеристиками продукції.

результати співпраці

З моменту запуску корпоративного сайту, протягом перших 3 місяців надавали послуги з юзабіліті тестування. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Проект розроблений в двух мовних версіях. Ключові моменти:

  • юзабіліті тестування проекту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс
  • розробка двух повноцінних мовних версій (Ua, Ru)

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт