Sopro

Інтернет-вітрина

«Sopro»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
04.09.2015
Учасники проекту:
Олексій Боснак
управління проектом, наповнення
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування
Розроблена інтернет-вітрина для компанії Sopro, яка спеціалізується на продажу будівельної хімії. Від нас вимагалося створити потужний інструмент для торгівлі, який би не тільки підняв попит на продукцію, а й був витриманий в корпоративному міжнародному стилі корпорації Sopro International.

Сайт розроблений на платформі «1С-Бітрікс», що дозволило досить гнучко реалізувати каталог продукції і необхідний для компанії заказника функціонал. На головній сторінці реалізований іміджевий слайдер, який є ілюстрацією розділу «Готові рішення».

Товарна складова каталогу продукції складається з набору елементів з різними властивостями. Так по властивості «новинка» і «акція», реалізовані розділи і блоки, які виводяться на головну сторінку сайту, через властивість «готові рішення» реалізований складовою товар для цього розділу.

Для розділу «Продукція» реалізована наскрізна веб-форма «Зробити запит», яка дозволяє користувачеві швидко отримати зворотній зв'язок при замовленні товару.

Крім основного функціоналу, реалізовані інформаційні блоки для розділів «Де купити», «Помічник будівельника» і «Бібліотека».

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
клей для плитки Sopro 1
затирка Sopro 1
гидроизоляция Сопро 1

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт