КонтраBanda

Інтернет магазин

«КонтраBanda»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
26.04.2021
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максимов
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Розробили інтернет-магазин Kontrabanda, який пропонує чоловікам і жінкам придбати взуття і одяг за доступними цінами. Магазин функціонує на території всієї України з урахуванням 20 оффлайн магазинів.

Дизайн і юзабіліті проекту розроблені в трендах поточного року. Сайт успішно інтегрований з 1С підприємством на двох мовах.

Каталог товарів реалізований за допомогою модуля Бітрікс «Торгівельний каталог», в якому налаштовані товари з торговими пропозиціями, так і прості товари. На списку товарів налаштована фільтрація по великій кількості значень та сортування. Товар можна додати в список бажань і для порівняння. Налаштований слайдер розпродаж, який так само позначений як категорія фільтра. На сторінці товару інтегровані веб-форми, націлені на підвищення активності отримання зворотного зв'язку.

Налаштовані різні системи знижок, в тому числі персональна знижка і знижка на товар / групу товарів, які не сумуються. Є можливість придбати товар за допомогою промокоду.

Користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення і створюють автоматично нового користувача в базі. Налаштована доставка Нової Пошти через API і оплата картою онлайн за допомогою системи Liqpay.

В особистому кабінеті доступні вкладки з управління реєстраційними даними, історією замовлень і поточними замовленнями.

Крім каталогу, на сайті розміщена інформація про компанію, доставку та оплату, контакти і географію магазинів компанії з інтерактивною картою. Розділи акції, блог, наші магазини та відгуки реалізовані за допомогою інфоблоків Бітріксу.

З додаткових робіт реалізовані: налаштування електронної торгівлі в Google Analytics, вивантаження фідів в Google Merchant і базова SEO оптимізація сайту.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт