Briefcases

Інтернет-вітрина

«Briefcases»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
10.09.2019
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення
Далі світло ще одній інтернет вітрині на CMS Бітрікс для компанії Briefcases. Підприємство є офіційним дистриб'ютором німецької марки Braun Büffel і голландської компанії Spikes & Sparrow в Україні.

На першому екрані сайту розміщений автоматичний іміджевий слайдер, нижче виводяться категорії продукції, під якими розташовується текстовий блок про бренди, що представлені; внизу головної сторінки виводиться інфоблок «Популярні товари».

Каталог товарів ділиться на три розділи «Для жінок», «Для чоловіків» і «Аксесуари». Перед списком товарів, в кожному підрозділі, виводяться фільтри і сортування. Налаштовано ручне введення курсу валют.

На сторінці товару реалізовані галерея з лупою і текстовий блок з різними властивостями товару. Праворуч від основної фотографії виводиться ціна і веб-форма для замовлення. Внизу картки товару виводиться слайдер «Переглянуті товари».

Розділ «Новини брендів» реалізований за допомогою інфоблоку накшталт новинної стрічки. На сторінці «Контакти» реалізована веб-форма зворотного зв'язку.

результати співпраці

З моменту запуску сайту, було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1C-Бітрікс. Разово була проведена внутрішня технічна оптимізація проекту. Ключові моменти: 

  • навчання персоналу по роботі з CMS Бітрікс24 
  • разова оптимізація проекту для подальшого SEO просування в ТОП-10

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт