Orion Буд

Корпоративний сайт

«Orion Буд»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
04.10.2021
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максимов
верстка, програмування
Сергій Гунський
наповнення
Запущено корпоративний сайт для компанії Orion Буд. Проект реалізований двома мовами за допомогою CMS Бітрікс24: Управління сайтом.

На головній сторінці виводиться іміджевий банер із ефектом анімації та кнопкою захоплення. Після цього користувачеві пропонується вибрати один із ключових шести напрямків компанії. Також на головній представлений ключовий блок з проектами за категоріями. На всіх сторінках виводяться дві наскрізні веб-форми: запит консультації та запит вартості.

Основною особливістю проекту є детальне опрацювання сторінок усіх послуг, які надає компанія. Типова сторінка сформована за певним шаблоном інфоблоків Бітрікса, який дозволив під кожну послугу/групу послуг розмістити свій унікальний набір іконок, інфографіки, текстових та графічних блоків, блоків для SEO.

Розділи «Акції», «Портфоліо» та «Ціни» реалізовані також інфоблоками. У розділі «Портфоліо» виводяться всі проекти, які можна відфільтрувати за типом. На сторінці проекту спочатку виводиться інформація з іконками про деталі проекту, потім йде панорамне фото, або 3-д тур; нижче виводиться галерея кращих фотографій об'єкта та, опціонально, відео.

результати співпраці

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт