АЗК Параллель

Корпоративний сайт

«АЗК Параллель»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.10.2020
Учасники проекту:
Сергій Жигалкин
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максимов
верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Запущено новий корпоративний сайт для нашого постійного клієнта і партнера АЗК «Параллель».

Перед нами стояло завдання максимально поліпшити проект, за допомогою лаконічного і зручного дизайну, розробити навігацію з урахуванням UX / UI, досягти високої швидкості завантаження сайту (особливо мобільної версії), і налаштувати для редагування через адміністративну панель, як можна більше елементів контенту.

Особливістю проекту є унікальна розробка інтерактивної карти АЗК. На карті фільтруються заправки по типу палива і сервісів, які виявляються на заправці. Так само при натисканні на заправку відображаються ціни на паливо на поточний день. Реалізовано імпорт даних карти, завдяки якому дані оновлюються як за розкладом, так і вручну, за необхідності.

На головній сторінці реалізовані: іміджевий слайдер, блок «Паливо» з переходом на карту АЗК, блок «КартБланш», який дає уявлення про програму лояльності і блок «Бізнес-партнерам», які вказує на ключові напрямки: карти і талони на бензин для корпоративних клієнтів і паливо великим і дрібним оптом.

Розділ «Паливо» реалізований інфоблоком, за кожним типом палива заведені певні властивості для зручного додавання і редагування в адмінці. Розділи «Паливо», «Паливо великим і дрібним оптом», «Карти і талони на бензин» і «КартБланш» містять велику кількість інфографіки.

Розділи «Акції», «Новини» також реалізовані за допомогою інфоблоків. У цих розділах відбувається фільтрація по роках і по активності. У розділі «Контакти» виводиться веб-форма зворотного зв'язку.

Двомовний сайт розроблений на CMS Бітрікс.

результати співпраці

Один з наших постійних клієнтів. Як і до, так і з моменту запуску нового сайту надаємо послуги за договором технічної підтримки. Так само було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Ключові моменти:

  • щомісячна 2-х годинна підтримка сайту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт