КЗ «Константа»

Інтернет-вітрина

«КЗ «Константа»»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
26.12.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення

Розроблено корпоративний сайт для ТОВ Комбікормовий Завод «Константа». Підприємство спеціалізується на виготовленні комбікормів і БМВД за найскладнішими рецептами, типовими і індивідуальними.

За підсумками розробки проект повинен формувати образ надійної, досвідченою та сучасної компанії, яка може працювати з будь-якими обсягами виробництва і поставки, як в межах держави, так і експорт. Як для діючих клієнтів компанії, так і для потенційних клієнтів необхідно було надати більше каналів комунікації через сайт, в тому числі і на різних мовах.

Сайт з трьома мовними версіями розроблений на платформі «1С-Бітрікс», що дозволило гнучко реалізувати структуру каталогу продукції за допомогою інфоблоків із різними властивостями і реалізувати необхідний для компанії замовника функціонал. Проект повністю адаптивний.

На головній сторінці реалізований іміджевий автоматичний слайдер. Крім основного функціоналу, реалізований інформаційний блок «Статті», в розділі «Контакти», як і на всіх сторінках товару, реалізована форма зворотного зв'язку. Також функцію збору даних виконує кнопка «Замовити дзвінок». До сайту підключений стандартний модуль оператора он-лайн - Siteheart.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
комбикорм от производителя 4
комбикорм для птиц 6
комбикорм купить 10
комбикорм 13

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт