Головань та партнери

Корпоративний сайт

«Головань та партнери»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
21.01.2016
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування, наповнення

Спільно з дизайн-бюро «Токіо» був розроблений корпоративний сайт для юридичної фірми «Головань і партнери». Візуальний концепт був виконаний в мінімалістичному сучасні тенденції, з урахуванням наших побажань до розробки.

Сайт розроблений на платформі «1С-Бітрікс: Управління сайтом», всі пункти головного меню є інфоблоками, що дає можливість редагувати практично будь-який елемент функціоналу, що не тільки допомагає адміністратору швидко робити необхідні коректування контенту, але і робить проект більш захищеним від вірусних атак.

З налаштованого варто зазначити Інфоблоки для розділів «Новини», «Публікації», «Адвокати» і «Практика». Додаткове контекстне меню, всередині розділів, працює без перезавантаження. Сайт наповнений текстами і фотографіями під ключ на двох мовних версіях: українською та англійською.

результати співпраці

З моменту запуску корпоративного сайту, протягом перших 3 місяців надавали послуги з юзабіліті тестування. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Проект розроблений в двух мовних версіях. Ключові моменти:

  • юзабіліті тестування проекту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс
  • розробка двух повноцінних мовних версій (Ua, En)

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт