Вода Донбасу

Корпоративний сайт

«Вода Донбасу»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.06.2021
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Колодій
верстка
Костянтин Паращевін
програмування
Олексій Боснак
наповнення
Запущено новий корпоративний сайт для компанії КП Компанія «Вода Донбасу». Проект реалізований на двох мовах за допомогою CMS Бітрікс. КП «Вода Донбасу» - державне підприємство, створене для здійснення централізованого водопостачання гірничо-металургійного комплексу, інших галузей промисловості, комунальної сфери та населення Донбасу.

Основне завдання нового сайту, розробку якого веб-студія Курсор виграла через офіційний державний тендер, зробити сучасний читабельний формат сайту для населення і приділити особливу увагу зручності і функціональності адміністративної частини сайту з поділом прав для груп користувачів. Оскільки до цього мобільної версії не було - особлива увага також була приділена проектуванню та аналізу зручності мобільної версії.

Всі розділи сайту реалізовані за допомогою інфоблоків, наприклад «Підрозділи», «Об'єкти», «Послуги та продукція». На сайті є кілька складних веб-форм, таких як «Повідомити про подію» і «Укладення договорів онлайн». Реалізовано імпорт і зміна структури бази даних по розділу «Якість води» зі старого сайту на новий. Особливу увагу було приділено розділу «Новини», в самому розділі їх можна відфільтрувати по місяцю і року, а також вибрати необхідний формат їх кількості на сторінці, новиною можна поділитися на facebook.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт