Apricus

Лендінг пейдж

«Apricus»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
30.04.2018
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка, програмування, наповнення
Розроблено адаптивний лендінг на CMS Бітрікс для компанії Apricus. Головне меню фіксується в міру пересування між об'єктами вниз. На першому екрані розміщений статичний банер зі слоганом, нижче виводитися інфоблок «Продукція», під ним розташовується блок з файлами для скачування. Наступний блок «Про виробника», представлений слайдером фотографій і текстовим описом, далі йде розподільний блок з веб-формою «розрахувати вартість проекту».

Нижче виводитися ключовий блок лендінга - автоматичний слайдер за типами геліосистем. По кліку на слайд відкривається детальна інформація в спливаючому вікні. У наступному роздільному блоці розміщено відео про принцип роботи системи, що не закіпає, під ним йде текстовий блок «Гарантія якості».

Далі йде інфоблок «Проекти», другий за важливістю і розстановці акцентів для лендінгу. По кліку на кнопку «Ще проекти» вниз випадають нові об'єкти без перезавантаження. По кліку на проект в спливаючому вікні відкривається фотогалерея об'єкта, де також передбачено перемикання між наступним і попереднім проектом.

Нижче виводитися інфоблок статей, при натисканні на кнопку «Все статті» відбувається перехід на список статей. При цьому, коли знаходишся на сторінці статті, кнопка «Назад» повертає на головну сторінку на початок цього блоку. Наступний текстовий блок, - «Співпраця», під яким виводяться сертифікати Apricus. Завершує LP інтерактивна мапа представництв.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт