Рудий кіт

Інтернет магазин

«Рудий кіт»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
02.04.2019
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка
Дмитро Качанов
програмування
Олексій Боснак
наповнення
Інтернет-магазин «Рудий Кіт» - проект для однойменної офлайн-мережі салонів штор в Києві, розроблений на CMS «Бітрікс: Управління сайтом - Малий бізнес».

На головній сторінці в верхній частині сайту нижче головного меню і блоку пошуку, представлений інформаційний слайдер, під яким виводяться блоки з новинками і популярними товарами. Закінчується головна сторінка блоком статей.

Розділ «Продукція» створено за допомогою модуля каталогу і містить 8 підрозділів, кожен з яких містить унікальний набір фільтрів і налаштувань типів товарів. Реалізовано сортування за ціною, абеткою і популярністю. У товарів каталогу, що реалізовано торговими пропозиціями, налаштована можливість додавання в корзину і оформлення замовлення для кожного артикулу. Налаштована прив'язка до курсу валют.

Замовлення на сайті можна зробити як через особистий кабінет, так і без реєстрації. В останньому випадку, користувач автоматично фіксується в базі за поштовою адресою. При необхідності цей користувач потім може зайти в особистий кабінет, використовуючи e-mail в якості логіна.

В особистому кабінеті можна редагувати особисті дані, моніторити історію замовлень, скасовувати замовлення.

Розділи «Акції», «Статті» реалізовані за допомогою інфоблоків.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт