Рудий кіт

Інтернет магазин

«Рудий кіт»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
02.04.2019
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
верстка
Дмитро Качанов
програмування
Олексій Боснак
наповнення
Інтернет-магазин «Рудий Кіт» - проект для однойменної офлайн-мережі салонів штор в Києві, розроблений на CMS «Бітрікс: Управління сайтом - Малий бізнес».

На головній сторінці в верхній частині сайту нижче головного меню і блоку пошуку, представлений інформаційний слайдер, під яким виводяться блоки з новинками і популярними товарами. Закінчується головна сторінка блоком статей.

Розділ «Продукція» створено за допомогою модуля каталогу і містить 8 підрозділів, кожен з яких містить унікальний набір фільтрів і налаштувань типів товарів. Реалізовано сортування за ціною, абеткою і популярністю. У товарів каталогу, що реалізовано торговими пропозиціями, налаштована можливість додавання в корзину і оформлення замовлення для кожного артикулу. Налаштована прив'язка до курсу валют.

Замовлення на сайті можна зробити як через особистий кабінет, так і без реєстрації. В останньому випадку, користувач автоматично фіксується в базі за поштовою адресою. При необхідності цей користувач потім може зайти в особистий кабінет, використовуючи e-mail в якості логіна.

В особистому кабінеті можна редагувати особисті дані, моніторити історію замовлень, скасовувати замовлення.

Розділи «Акції», «Статті» реалізовані за допомогою інфоблоків.

результати співпраці

З моменту запуску інтернет-магазину, в 2019 році, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки і здійснювали поетапне наповнення сайту великими масивами інформації. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1C-Бітрікс. Ключові моменти:

  • щомісячна 2-х годинна підтримка сайту на CMS Бітрікс24
  • навчання персоналу по роботі з CMS Бітрікс24
  • наповнення > 5000 карток товарів під ключ

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт