Callister Global Inc.

Корпоративний сайт

«Callister Global Inc.»

Головна сторінка сайту:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
23.02.2011
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Костянтин Паращевін
анімація
Дмитро Качанов
верстка, програмування

Callister Global, Inc. була заснована в 2001 році в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Компанія поставляє запчастини для комерційних літаків. 10-річний досвід роботи в сфері авіації дозволяє компанії пропонувати широкий спектр послуг, що відповідає всім потребам замовників, включаючи поставку, оренду, обмін, лізинг, організацію стандартного та капітального ремонту.

Створення корпоративного сайту для такого значного клієнта стало великою честю для нас. Початок проекту почалося з вивчення інформації про конкуруючі компанії. Результатом плідної роботи став сучасний дизайн, доповнений приголомшливою flash-графікою, що відповідає специфіці компанії.

Проект розроблений у двох мовних версіях - російській та англійській. Всі розділи винесені в трирівневе меню, що випадає, дозволяючи швидко орієнтуватися в поданій інформації.

Реалізована форма зворотного зв'язку для спрощення взаємодії з клієнтами. Можливості для регулярного оновлення наповнення сайту, безпосередньо самим замовником, налаштовані за допомогою «1С-Бітрікс: Управління сайтом».

результати співпраці

З моменту запуску сайту, в 2011 році, протягом перших 6 місяців надавали послуги за договором технічної підтримки. Було проведено поетапне навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс. Ключові моменти:

  • щомісячна 5-ти годинна підтримка сайту на CMS 1С-Бітрікс
  • навчання персоналу по роботі з CMS 1С-Бітрікс

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт