Послуги

Компанія Cursor пропонує розробку сучасних і продаючих сайтів різного рівня складності. Наш досвід і професіоналізм допоможуть вашому бізнесу отримати новий працюючий канал продаж або зміцнити імідж бренду, а клієнто-орієнтований підхід дозволить планувати довгострокові перспективи розвитку.      
Після завершення розробки ми пропонуємо систематичне стеження за проектом у вигляді інформаційної, технічної або маркетингової підтримки. Наші пакети передбачають певну кількість годин, які будуть спрямовані на підтримку роботи і розвиток вашого ресурсу.
«Бітрікс: Управління сайтом» - професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки і успішного розвитку будь-якого бізнесу в мережі. Наша компанія є золотим сертифікованим партнером і дилером ПЗ «1С-Бітрікс».
Інтеграція «1С-Бітрікс» з торговими конфігураціями «1С: Підприємство» допоможе вам вирішити такі технологічні завдання: публікація товарів в каталозі інтернет-магазину, передача замовлень на сайті в «1С» для опрацювання, вивантаження результатів опрацювання замовлень на сайт для повідомлення клієнтів.
Ця унікальна технологія виробництва сайтів об'єднує в собі високу швидкість завантаження статичного сайту і всі можливості динамічного сайту. Користувач миттєво отримує контент сторінки.
Корпоративний портал – це система управління внутрішнім інформаційним ресурсом компанії для колективної роботи над задачами, проектами і документами, для ефективних внутрішніх комунікацій.
В основному, ми розкручуємо сайти, що були розроблені нами. Однак якісна складова такої роботи призвела до того, що до нас часто звертаються за просуванням і оптимізацією сайтів на CMS «Бітрікс» і Drupal із зовні, що дозволяє повноцінно пропонувати послуги з SEO просування сайтів. Ми допоможемо обрати запити, що продають, і спланувати адекватний рекламний бюджет.          
Потрібні ефективні продажі? За допомогою налаштувань контекстної реклами Google Adwords або Yandex Direct ви отримаєте миттєвий зворотний зв'язок. Більшість видів просування в інтернеті вимагають значних вкладень і можуть абсолютно не виправдати покладених очікувань. Швидка окупність і конкретний результат - це тільки контекст.
SMM
Наша компанія займається органічним просуванням сторінок, спільнот, зустрічей в соціальних мережах: FaceBook, Vkontakte, Odnoklassniki, Instagram. Для цих цілей у нас створена база користувачів, яка щодня збільшується. Кожен підписчик верифікується і перевіряється. Наш досвід роботи налічує адміністрування понад 100 спільнот.
Основне завдання аудиту сайту - оцінка функціональності проекту, «видимості» і якості оптимізації під пошукові системи. Ми робимо глобальний аналіз маркетингової складової розробки і, за підсумками, формулюємо нові напрямки розвитку проекту, виходячи із специфіки бізнесу.
Наша веб-студія також займається розробкою логотипів і фірмового стилю. Ми намагаємося зрозуміти сенс вашої діяльності і те, що ви прагнете донести до ваших клієнтів, за допомогою візуалізації компанії в якості лого. Якщо ви хочете розробити сайт, і у вас немає логотипу, слід почати саме з цього.

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.