Паралель

Лендінг пейдж

«Паралель»

Головна сторінка

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.02.2017
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка, програмування, наповнення
Для компанії «Паралель» був створений адаптивній лендінг на 6 екранів з використанням анімації HTML 5. На першому екрані розміщена таблиця цін на продукцію компанії для різних типів оптових покупців з можливістю редагування даних через адміністративну панель «1С-Бітриск: Управління сайтом». Також тут можна підписатись на розсилку прайс-листу компанії, для цього нижче таблиці цін виводиться кнопка, яка проводить на відповідну веб-форму.

Другий екран Landing Page знайомить клієнта з перевагами вибору даної компанії. На третьому розміщені активні кнопки з можливістю скачування та ознайомлення з документацією на продукцію компанії: паспортами та сертифікатами якості.

4-й та 5-й екран знайомлять з умовами роботи компанії з дрібнооптовими покупцями та клієнтами великого опту відповідно. На кожному з цих екранів є веб-форма з можливістю заказати розрахунок.

Останній, шостий екран представляє інформацію про розміщення офісу та баз компанії, контакти, посилання на групи в соцмережах, а також можливість заказу зворотного дзвінка.

результати співпраці

Лендінг пейдж на поточний момент виконує роль швидкого каналу продажів по всій Україні, монетизація якого досягається за допомогою налаштувань Google Adwords: 

  • контекстна реклама з CTR 12,40%;
  • щоденний приріст на 40-50 нових відвідувачів;
  • до 20 звернень з сайту в тиждень.

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт