Кібер-захист

Лендінг пейдж

«Кібер-захист»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
02.06.2020
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн, верстка, програмування
Олексій Боснак
наповнення
Розроблено адаптивний лендінг для продукту компанії УПСК - «Кібер-захист». Основна мета проекту - показати переваги нового страхового продукту на ринку, в порівнянні з аналогами. Акцент у дизайні був зроблений на технологічність і суворі кольори, щоб викликати у користувачів асоціації з безпекою і відсутністю ризику, при замовленні послуги.

Головне меню фіксується в міру пересування між об'єктами вниз. На панелі меню розміщена веб-форма «Купити онлайн» для швидкого захоплення контактів. На першому екрані розміщений статичний банер зі слоганом, нижче виводяться два текстових блоки: що таке кібер-ризики і кому потрібне таке страхування; під ними розташовується основний інформаційний блок з прикладами випадків кібер-атак і як в цьому випадку працює страховий продукт. Завершує лендінг блок з веб-формою. Проект реалізований на CMS WordPress.

результати співпраці

Лендінг-пейдж на поточний момент виконує роль швидкого каналу продажів по Києву та області, монетизація якого досягається за допомогою налаштувань Google Adwords. Ключові моменти: 

  • контекстна реклама з CTR 8,67% 
  • до 5 продаж з сайту в тиждень 
  • навчання персоналу по роботі з CMS WordPress

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт