Fellini

Інтернет магазин

«Fellini»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
01.03.2018
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування
Розроблено інтернет магазин взуття для компанії Fellini. На головній сторінці представлений іміджевий слайдер, основні категорії товарів, підключено виведення зображень з корпоративного інстаграму. Впроваджено адаптивне верстання. Сайт успішно інтегрований з 1С підприємством. Каталог товарів фільтрується за ціною, розміром, матеріалом, внутрішнім матеріалом, висотою каблука, а також сортується за новинками і ціною.

У картці товару виводяться торгові пропозиції за кольорами та інфорамція про знижку, а також вся інформація про властивості товару, яка використовується для фільтрації. Нижче опису товару виводяться блоки «Схожі товари» і «З цим товаром беруть», які реалізовані з урахуванням статевої ознаки. У «Схожих товарах» виводяться товари зі своєї категорії, а в слайдері «З цим товаром беруть» товари виводяться із заздалегідь зазначених розділів, знову ж таки з урахуванням статевої ознаки.

При замовленні користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення та створюють автоматично нового користувача в базі. В особистому кабінеті доступні вкладки з керування реєстраційними даними, історією замовлень та поточними замовленнями, а також присутній блок зворотного зв'язку з консультантом-продавцем магазину. Налаштована підписка на розсилку, яка збирає не тільки email користувача, але й телефонні номери.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: GOOGLE
обувь из Италии 8
интернет магазин итальянской обуви 7
купить итальянские сапоги 6

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт