Cult Fashion Shop

Інтернет магазин

«Cult Fashion Shop»

Головна сторінка:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Василь Максімов
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Розроблено інтернет магазин одягу для компанії Cult Fashion Group. На головній сторінці представлений іміджевий слайдер, популярні категорії товарів, слайдер складеного товару.

Дизайн і навігація проекту продумані до дрібниць. Впроваджено адаптивне верстання. Сайт успішно інтегрований з 1С підприємством. Каталог товарів фільтрується за категоріями, брендом, кольором і розміром, а також сортується за алфавітом, ціною і кількістю. Реалізовано вивантаження таких ознак товару як новинка, знижка і розпродаж, за якими також можлива множинна фільтрація.

При замовленні користувач може не проходити процедуру реєстрації, основні типи даних фіксуються при оформленні замовлення і створюють автоматично нового користувача в базі. В особистому кабінеті доступні вкладки з управління реєстраційними даними, історією замовлень і поточними замовленнями, а також присутній блок зворотного зв'язку з консультантом-продавцем магазину.

На останньому етапі здачі проекту і тестування користувальницьких процесів, без видимої на те причини, замовник віддав перевагу доопрацювання сайту, керуючись географічною ознакою. З початку 2015 року проект знаходиться в тестовому режимі.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт