Розробка логотипів

Повернутися назад

Наша веб-студія також займається розробкою логотипів і фірмового стилю. Ми намагаємося зрозуміти сенс вашої діяльності і те, що ви прагнете донести до ваших клієнтів за допомогою візуалізації компанії в якості лого.

Якщо ви хочете розробити сайт і у вас немає логотипу, слід почати саме з цього. Для розрахунку вартості досить заповнити форму внизу сторінки або запросити за контактними телефонами анкету на розробку логотипу. Ми надаємо послідовно три варіанти логотипу, надалі опрацьовуючи одну версію з безліччю варіацій.

Імідж компанії будується в першу чергу через асоціативний ряд, який ідентифікує компанію на ринку і розкриває суть діяльності. Усталене позитивне сприйняття споживачем логотипу або торгового знака є гарантією якості товару. Наше завдання поєднати ідею і оригінальність, зробивши його таким, що запам'ятовується, продає, вселяє стабільність, що дає гарантії. Ми прагнемо реалізувати те що хочете ви, але для ваших клієнтів.


Що перше спадає на думку, коли ми чуємо, наприклад, слово «Мерседес»? Величезна кількість моделей легкових автомобілів, вантажівок і автобусів? Навряд чи. Перше, що ми уявляємо собі - логотип! Хто не знає трипроменеву зірку Мерседеса? Мало хто.


Ще один приклад важливості логотипу та фірмового стилю. Йдемо ми по вулиці незнайомого міста в пошуках відділення свого банку. Перше на що звертають увагу люди - фірмовий стиль банку, тобто його корпоративні кольори. Жовто-чорні фірмові кольори банку «Райффайзен» важко не помітити.

Роль впізнанності брендів на ринку важко недооцінити. Найкраще продаються товари знайомих брендів. Чому ж саме «цей» бренд став відомим і впізнаваним, а «цей» залишився в тіні конкурентів? Добре виконаний фірмовий стиль компанії - величезний плюс в гонці конкурентів.

ПРИКЛАДИ НАШИХ ЛОГОТИПІВ

хочете замовити логотип?

заявка на послугу


Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт