Укр-Авто

Корпоративний сайт

«Укр-Авто»

Головна «Про компанії»:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
12.07.2010
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Сергій Рєзник
дизайн
Володимир Рущак
верстка, програмування
Сайт компанії «Дон-Авто» був розроблений студією за замовленням донецького представництва компанії «Укр-Авто». В якості платформи була обрана CMS Joomla, щоб максимально спростити процес управління сайтом та надати компанії в майбутньому можливість розширювати функціонал та змінювати його зовнішній вигляд.

Необхідно було приділити велику увагу можливості максимально швидко знайти потрібну марку та модель автомобіля серед асортименту компанії. Для цього було вирішено окремим блоком вивести марки моделей в верхній частині сторінки, а зліва вздовж всієї сторінки розмістити повний список марок та моделей авто. Окрім того, при переході на сторінку конкретної моделі в нижній її частині висвічуються інші моделі цієї ж марки.

Окремими кнопками меню в верхній частині сайту відокремлені розділи «Головна», «Про компанію», «Гарантія», «Сервіс», «Запчастини», «Кредит» та «Контакти», а також наскрізний рядок пошуку по сайту. Нажаль, сайт пропрацював лише декілька місяців. Головне представництво компанії «Укр-Авто» зобов’язало усі регіональні сайти мати єдиний зразок. Саме тому робота знаходиться в архіві.

заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт