Сокос

Корпоративний сайт

«Сокос»

Головна сторінка сайту:

Хочете замовити схожий проект?

Про проект

Успішно стартував:
09.07.2012
Учасники проекту:
Сергій Жигалкін
управління проектом
Ольга Рущак
дизайн
Володимир Рущак
верстка
Дмитро Качанов
програмування

Розроблено корпоративний сайт для компанії «СОКОС». Компанія «СОКОС» - лідер східного регіону України з виробництва металопластикових виробів.

Головна сторінка корпоративного сайту представлена анімованим слайдером іміджевих фотографій і інтерактивною картою географії діяльності компанії. Ліве меню є однорівневим каталогом продукції. Проект схематично розділений на три колонки, динамічної областю якого є тільки центральна область у вигляді стрічки, нижче слайдера. У правому блоці розміщені статичні банера, провідні на веб-форми або акційні пропозиції.

Центральна новинна стрічка унікальна тим, що в неї можуть входить одночасно і новини і акції, маючи певну властивість. При цьому властивості цих елементів дозволяють виводити їх не тільки до відповідних розділів, а й в обидва розділи при необхідності.

Особливістю взаємодії з сайтом є додатковий навігаційний ланцюжок, який виводиться блоком зліва нижче головного меню, але перед рештою інформації. Дане суб-меню виконує роль «хлібних крихт» і своєрідної карти розділу.

У розділі «Офіційні представники» інтерактивна карта прив'язана до розділів - областях, з яких можна перейти в конкретний місто і побачити список всіх представників в населеному пункті. Кінцевим елементом зв'язки є максимально інформативна картка офіційного дилера компанії з підключенням Яндекс карт.

результати співпраці

ПОШУКОВІ ЗАПИТИ: ЯНДЕКС GOOGLE
окна донецк 3 4
металлопластиковые окна донецк 6 2
купить пластиковые окна в донецке 3 2
балконы донецк 9 4

Хочете ефективне просування сайту?


заявка на послугу

Консультація спеціаліста

Ви можете задати своє питання або зв'язатися для отримання консультації: +38 (095) 373-04-03 и ‎+38 (096) 343-08-33.

    
Замовити сайт